2019-05-13

„Gliniarze”: Tajemnica Agnieszki zostanie odkryta?

0

Czy nowa enigmatyczna postać opowie kolegom o swojej przeszłości? Krystian i Olgierd orientują się, że kobieta skrywa jakiś sekret dotyczący dawnych czasów. Zastanawiają się dlaczego przeszła do ich wydziału, skoro pracowała w terrorze kryminalnym. To dla nich bardzo dziwne posunięcie. Czy śledcza wyłoży karty na stół i powie, co tak naprawdę się wydarzyło?

„Gliniarze” - odcinek 337
Zamożny adwokat zostaje napadnięty przed swoją willą i bronią zmuszony do otwarcia sejfu. Sięga jednak po swój pistolet ukryty w sejfie. Dochodzi do wymiany ognia. Policjanci odbierają zgłoszenie i jako pierwsi znajdują ciało adwokata. Śledztwo wykazuje, że klientami zastrzelonego byli wyłącznie ludzie znani i bogaci. Policjanci wkraczają do świata drogich narkotyków, sekstaśm i szantażu.
Natalia po poprzednich doświadczeniach z mężczyznami boi się zaangażować w związek z Łukaszem. Jej opór jednak ustępuje, gdy Łukasz udowadnia, że mu na Natalii bardzo zależy. Niespodziewana wieczorna wizyta u dziewczyny może się zakończyć tylko w jeden sposób.

„Gliniarze” - odcinek 338
Wychowanek domu dziecka zostaje znaleziony martwy. Patolog stwierdza, że ktoś sfingował samobójstwo. Detektywi dowiadują się o grupie nastolatków, która terroryzuje pozostałych chłopców w ośrodku. Lider grupy kieruje ich podejrzenia w kierunku nielegalnej działalności zamordowanego chłopaka.
Krystian proponuje swojej dziewczynie Ewelinie, żeby wprowadziła się do niego - chce przenieść ich związek na „wyższy poziom”. Dziewczyna nie reaguje tak, jak się spodziewał. Czy związek Krystiana i Eweliny przetrwa tę próbę?

„Gliniarze” - odcinek 339
Prezenter radiowy zostaje otruty. Detektywi podejrzewają, że próba zabójstwa mogła mieć związek ze zwolnieniem jednej z pracownic radia. W trakcie śledztwa okazuje się, że mężczyzna miał wielu wrogów i że ciągnęły się za nim brudne sprawy z przeszłości. Komu zależało na śmierci radiowca?
Darek dostaje na telefon podejrzaną wiadomość. Jest przekonany, że stoją za tym hakerzy. Czy zagrożony jest cały system teleinformatyczny policji? W odnalezieniu nadawcy wiadomości Darkowi pomaga Lena.

„Gliniarze” - odcinek 340
Główna aktorka w spektaklu traci wzrok podczas próby, kilka dni przed wielką premierą. Detektywi odkrywają, że przyczyną nieszczęścia, które spotkało gwiazdę przedstawienia, jest otrucie. Okazuje się, że ktoś już wcześniej starał się uprzykrzyć jej życie. Komu zależało na wyeliminowaniu aktorki - konkurencji, zazdrosnym współpracownikom, czy może niestabilnej psychicznie matce?
Olgierd i Krystian zauważają, że niewiele wiedzą o swojej nowej koleżance, Agnieszce Walczak. Przejście z terroru kryminalnego do dochodzeniówki wydaje im się dosyć ekscentrycznym posunięciem. Czy detektywi zdołają odkryć tajemnicę Agnieszki?

„Gliniarze” - odcinek 341
Na imprezie zorganizowanej przez wydawcę magazynu erotycznego jedna z modelek zostaje dotkliwie pobita. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo, podczas którego szybko wychodzi na jaw, jak brutalny i bezwzględny jest świat erotyki.
Adam od samego początku próbuje zdystansować się od pozostałych pracowników komendy. Agnieszka traci zaufanie do partnera, który w ogóle nie chce rozmawiać o przeszłości w łódzkiej policji. Mimo ostrzeżeń ze strony Olgierda i Krystiana policjantka decyduje się na desperacki krok. Czy cała prawda wyjdzie na jaw?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Kolejne kłopoty w życiu Kuby Roguza!
Oto nowi „Gliniarze”: Agnieszka Walczak i Adam Bogusz
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!

Komentarze
© Polsat 2020