2019-04-23

„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!

0

Policjantka wreszcie wydaje się szczęśliwa. Jak to wpłynie na jej pracę? Kobieta przedstawia swoim kolegom po fachu nowego partnera - Łukasza, który jest chirurgiem. Czy twarda funkcjonariuszka stworzy z nim parę idealną? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu? Czy uda im się doprowadzić do szczęśliwego finału wszystkie sprawy, których rozwiązania się podejmą?

„Gliniarze” - odcinek 326
Na oczach przerażonego ojczyma zostaje porwana osiemnastoletnia dziewczyna. Bezwzględni przestępcy domagają się przekazania astronomicznego okupu w ciągu dwudziestu czterech godzin. Policjanci idą tropem recydywisty, który odsiedział wyrok za porwania. Śledztwo się jednak komplikuje, a czas płynie coraz szybciej. Czy policjantom uda się uratować porwaną dziewczynę? Tymczasem Natalia po raz pierwszy od dłuższego czasu wydaje się szczęśliwa. Policjantka przedstawia kolegom z oddziału swojego nowego chłopaka, chirurga Łukasza. A Zuza podejmuje decyzję, która być może na zawsze zmieni jej relację z Kubą.

„Gliniarze” - odcinek 327
Wolontariuszka pracująca w noclegowni dla bezdomnych zostaje ciężko pobita. Olgierd i Krystian odkrywają, że kobieta miała zatarg z dyrektorką ośrodka, a także romans z jednym z podopiecznych. Wychodzi na jaw, że jej wybranek miał nie tylko „ciężką rękę”, lecz także zdumiewająco bogatą przeszłość, która może się okazać kluczem do rozwiązania zagadki. Tymczasem teściowa Olgierda, Maria, jest załamana po nagłej śmierci swojego męża. Kobieta jest przekonana, że Czesław zmarł w wyniku błędu lekarskiego, i prosi Olgierda o pomoc w śledztwie.

„Gliniarze” - odcinek 328
Na placu manewrowym zostaje zastrzelony instruktor nauki jazdy. Detektywi podejrzewają, że morderstwo może mieć związek z romansem, który został niedawno zakończony przez mężczyznę. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw mroczne tajemnice instruktora, o których wiele osób przez długi czas milczało. Tymczasem do Anety przyjeżdża kuzyn, który szuka pracy w Warszawie. Chociaż dziewczyna mówi o kuzynie w samych superlatywach, Natalia ma o nim inne zdanie. Czym tak naprawdę zajmuje się kuzyn Anety? Czy wystawiona przez niego na próbę przyjaźń obu kobiet przetrwa?

„Gliniarze” - odcinek 329
Więzień, który właśnie zakończył odbywanie dziesięcioletniego wyroku za pobicie kobiety ze skutkiem śmiertelnym, zostaje zastrzelony tuż przed domem. Jego żona jest zrozpaczona, czekała na niego wiernie przez cały okres odsiadki. Czy potwierdzi się hipoteza śledczych, że za zabójstwem stoi mąż ofiary, z powodu której więzień trafił za kratki? Tymczasem Maja zwraca się do Olgierda i Darka z krępującą prośbą - ktoś podszywa się pod nią na portalach z anonsami i podaje jej prywatny numer. Policjanci docierają do jednego z mężczyzn, z którym Maja umawiała się na randki przez internetową aplikację.

Czy policjantom uda się rozwiązać wszystkie sprawy? Czy Łukasz i Natalia będą ze sobą szczęśliwi? Czy Olgierdowi uda się pomóc Marii?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” na Wielkanoc. Jak ważny to dla nich czas?
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?

Komentarze
© Polsat 2020