2019-03-15

To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?

0

Specjalnie dla POLSAT.PL oraz fanów produkcji podsumowują swoją pracę. Serial kryminalny o losach śledczych z warszawskiej komendy policji cieszy się niesłabnącą popularnością. „Gliniarze” świętują kolejny jubileusz odcinkowy i z tej okazji oddaliśmy im głos. Co czują i komu chcą podziękować za 300 odcinków?

Tomasz Skrzypniak (st. asp. Krystian Górski)
To oznacza najważniejsze - widzowie nam zaufali. Mówiąc trochę żartem, mają wobec nas dużo cierpliwości, skoro tyle czasu z nami wytrzymują. To, co robimy, im się faktycznie podoba. Dostaję wiele sygnałów od widzów, którzy piszą mi w wiadomościach, że chcą nas na antenie. To największe wyróżnienie! Cieszę się też, że mogę być częścią tak wspaniałej ekipy, bo to dzięki zaangażowaniu wszystkich odnosimy sukces.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

Ewelina Ruckgaber (asp. sztab. Natalia Nowak)
Ten serial zupełnie zmienił moje życie, ale od momentu castingu czułam, że nie skończy się na jednym sezonie. Pamiętam, że gdy nagrywałam premierowy odcinek serialu, a miało to miejsce w Starej Papierni, to pomyślałam, że zrobię wszystko, żeby „mój” serial był najlepszy w swoim rodzaju. Myślę, że skoro dzisiaj mamy na koncie trzysta odcinków, to chyba nam się udało!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Piotr Mróz (st. asp. Kuba Roguz)
Dla mnie to dwa lata pracy na planie „Gliniarzy”, setki poznanych osób, przyjaźnie, które się nawiązały, zżyliśmy się z całą ekipą i staliśmy się „gliniarzową” rodzinką. Trzysta odcinków to także dla mnie piękne wspomnienia, setki śmiesznych sytuacji na planie, dużo radości, wzruszeń. To czas, którego nie oddałbym za nic. To jest klucz do sukcesu - my się tym bawimy, to nam sprawia radość. Nie udajemy i tym samym stajemy się widzom bardzo bliscy i prawdziwi. Jubileuszowy odcinek to przede wszystkim zaufanie widzów, bez których nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Arkadiusz Krygier (asp. sztab. Olgierd Mazur)
Liczba trzysta kojarzy mi się jednoznacznie z liczbą Spartan w doskonałym filmie o tytule, nomen omen, „300”. Oni pokazali co oznacza moc i siła, wytrwali długo, dali z siebie wszystko i tu chyba widzę wyraźne podobieństwo do „Gliniarzy”. Tak jak i oni - dajemy radę! Dziękuję wszystkim widzom za obecność. To wiele dla nas znaczy, bo bez Was nie byłoby nas, a coś czuję, że jeszcze sporo zagadek kryminalnych przed nami!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Arkadiusz Krygier (@arcando1805)

To z pewnością nie koniec historii detektywów. Kolejne na pewno będą równie zaskakujące. Wszystkiego najlepszego dla „Gliniarzy”!

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?
Tomasz Skrzypniak: Chciałem być jak mój tata
Ewelina Ruckgaber: To praca, w której naraża się życie
Arkadiusz Krygier: U nas jest wiarygodnie. Nie ma „plastiku”!

Komentarze
© Polsat 2020