2019-03-04

„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?

0

Śledczy rozwiązują ekscytujące zagadki kryminalne już od ponad dwóch lat! Jakimi sprawami zajmą się tym razem? Wielbiciele seriali docu-crime od poniedziałku do piątku mogą śledzić codzienną pracę funkcjonariuszy stołecznego wydziału kryminalnego. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach! Szósty sezon serialu „Gliniarze” od 4 marca w Telewizji POLSAT.

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. Pierwszy zespół tworzą st. asp. Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i st. asp. Kuba Roguz (Piotr Mróz).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Drugi to duet asp. sztab. Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i st. asp. Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Arkadiusz Krygier (@arcando1805)

W najnowszych odcinkach śledczy znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Bohaterami serialu są również inni policjanci wydziału, technicy oraz stali informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia kryminalna.

„Gliniarze” - odcinek 291
Na placu budowy zostają znalezione kości zaginionej przed laty dziewczyny. Olgierd, który pracował nad sprawą z poprzednim partnerem, chce za wszelką cenę doprowadzić ją do końca, zanim zostanie przekazana do Archiwum X. Podejrzany jest ojciec chrzestny ofiary, który pracował w miejscu, gdzie znaleziono zwłoki. Mężczyzna nieoczekiwanie rzuca nowe światło na sprawę.

„Gliniarze” - odcinek 292
Hotelowa kelnerka zgłasza, że została zgwałcona przez dwóch znanych piłkarzy. Mężczyźni wypierają się wszystkiego, twierdząc, że kobieta chce wyciągnąć od nich odszkodowanie. W toku śledztwa Natalia i Kuba odkrywają, że nagrania z monitoringu zostały zmanipulowane, a w sprawę mogą być zamieszani pracownicy ochrony hotelu.

„Gliniarze” - odcinek 293
Dwaj dresiarze udaremniają próbę porwania dziesięcioletniego chłopca. Okazuje się, że jego ojciec prowadził podejrzane interesy i ukrywał to przed rodziną. Policjanci podejrzewają, że porywacze wrócą, więc obserwują rodzinę. Podczas akcji życie Olgierda znajdzie się w niebezpieczeństwie.

„Gliniarze” - odcinek 294
Do taksówki wsiada ciężko ranny mężczyzna. Został pchnięty nożem, ale nie chce jechać do szpitala. Wkrótce traci przytomność i umiera. Okazuje się, że zmarły był szefem niebezpiecznej grupy przestępczej. Natalia i Kuba podejrzewają, że w mieście doszło do porachunków mafijnych. Rozwiązanie sprawy okaże się jednak zaskakujące.

„Gliniarze” - odcinek 295
Zostaje pobity prywatny detektyw. To przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Ranny mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Podejrzany jest mąż ostatniej klientki detektywa, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie jego zdrad. Były funkcjonariusz, mimo próśb Olgierda i Krystiana, prowadzi równoległe dochodzenie.

Jak zostaną rozwiązane te sprawy? Czy śledczym uda się dotrzeć do prawdy? O tym będzie można się przekonać, oglądając nowe odcinki serialu. Start szóstego sezonu 4. marca w Polsacie!

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Tomasz Skrzypniak: Chciałem być jak mój tata
Ewelina Ruckgaber: To praca, w której naraża się życie
Arkadiusz Krygier: U nas jest wiarygodnie. Nie ma „plastiku”!
Ponad 1,6 mln widzów serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020