2019-04-15

„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?

0

Ktoś dzwoni do detektywa i próbuje go okłamać. Czy śledczy da się nabrać? To nie pierwszy raz, kiedy przestępcy próbują wykorzystać ufność policjantów. Tym razem rzekomy adwokat twierdzi, że ma wiadomości dotyczące sprawy, którą prowadzi aspirant sztabowy. Twierdzi, że chce mu pomóc. Nie ujawnia jednak, jakie są tak naprawdę jego intencje...

„Gliniarze” - odcinek 321
W wynajmowanym przez studentki domu dochodzi do strzelaniny. Dziewczyny przyznają, że zostały napadnięte i że padły strzały, ale nikomu nic się nie stało. Policyjny technik Jan Wójcik znajduje jednak dowody na to, że w domu doszło do zabójstwa… Tymczasem z Olgierdem kontaktuje się adwokat, który sugeruje, że ma ważne informacje dotyczące jednego ze śledztw. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości mężczyzna ma zupełnie inne zamiary. Czy Olgierd da się podejść oszustowi?

„Gliniarze” - odcinek 322
Dochodzi do zamachu na kontrowersyjną dziennikarkę śledczą. Ostrzelana kobieta cudem uchodzi z życiem. Kuba i Natalia próbują wytropić zamachowca, ale lista wrogów dziennikarki jest długa. W swoich ostatnich artykułach kobieta piętnowała polityczno-biznesowy układ. Czyżby miała zapłacić za to najwyższą cenę? Tymczasem Natalia stara się ukryć przed Kubą fakt, że spotyka się z Łukaszem. Natalia nie ma złych intencji, jednak jej starania mogą odnieść skutek odwroty do zamierzonego.

„Gliniarze” - odcinek 323
Senior z biednej rodziny zostaje zamordowany siekierą. Podczas badania miejsca zbrodni okazuje się, że mężczyzna był milionerem, ale ukrywał majątek przed bliskimi. Według testamentu przepisał wszystkie pieniądze na gosposię. Czy to ona posunęła się do zabójstwa? Tymczasem w food trucku ojca Krystiana dochodzi do kilku przypadków zatruć. Mężczyzna zarzeka się, że ktoś celowo „doprawia” mu jedzenie. Prosi Krystiana o pomoc w ustaleniu sprawcy.

„Gliniarze” - odcinek 324
Pracownica firmy handlowej zostaje brutalnie zgwałcona podczas imprezy integracyjnej. Kobieta nie pamięta napastnika, ale monitoring z hotelu wskazuje na winę menedżera. Detektywi odkrywają, że mężczyzna molestował także inne kobiety. Nieoczekiwanie do gwałtu przyznaje się jednak ktoś inny. Sprawa wygląda na wyjaśnioną, ale detektywi nie rezygnują ze śledztwa, które daje nieoczekiwany wynik... Tymczasem przyjaciółka Anety z dawnych lat proponuje jej wspólne założenie nowoczesnego solarium. W prowadzeniu interesu pomaga matka Stefana, Wiktoria. Aneta ma jednak coraz większe wątpliwości co do uczciwości swojej wspólniczki.

„Gliniarze” - odcinek 325
Patrol drogówki znajduje pobitą kobietę, która mówi z amerykańskim akcentem i ma objawy amnezji. Detektywom udaje się ustalić hotel, w którym zatrzymała się ofiara napaści. W jej pokoju znajdują kartkę z warszawskim adresem. Kim jest tajemnicza kobieta i czego szukała w Warszawie? Jan jest załamany - jego matka nie kwalifikuje się do ratującej życie operacji. Niespodziewanie z pomocą koledze przychodzi Olgierd. Czy uda się uratować Klarę?

Jak rozwinie się sprawa z oszustem, który obrał sobie za cel Olgierda? Czy śledczy poradzą sobie ze wszystkimi sprawami kryminalnymi?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!
„Gliniarze”: Natalia i Edyta się godzą. Czy na długo?
„Gliniarze”: Włamanie do mieszkania detektywa
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?

Komentarze
© Polsat 2020