2019-04-01

„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!

0

Czy starszy aspirant znajdzie wreszcie drugą połówkę, o której marzy? Koledzy z pracy założą mu profil, ponieważ stwierdzą, że mężczyzna jest samotny i należy to szybko zmienić. Co na to sam zainteresowany? Czy detektyw będzie zły na współpracowników? A co wydarzy się u innych policjantów? Jakie będą prowadzić śledztwa?

„Gliniarze” - odcinek 311
W 311. odcinku „Gliniarzy” w domu spokojnej starości otruta zostaje pensjonariuszka. Kobiecie udaje się przeżyć, ale jej stan jest ciężki. Policja podejrzewa pracowników placówki, gdyż podczas śledztwa wychodzi na jaw, że ludzie ci znęcali się na pensjonariuszach, głodzili ich, bili i ośmieszali. Kto okaże się prawdziwym trucicielem? Młoda dziewczyna, którą Maja uczy sztuk walki, zostaje pobita - nie chce powiedzieć, kto ją uderzył. Maja podejrzewa koleżanki, z którymi nastolatka jest skonfliktowana, ale winny okazuje się członek jej rodziny.

„Gliniarze” - odcinek 312
W kolejnym odcinku serialu uznana profesor chemii zostaje zaatakowana i porwana spod uczelni, na której wykłada. Czas ucieka - porywacze nie dają żadnych sygnałów. Kuba i Natalia starają się wytypować podejrzanych. Odkrywają powiązania pomiędzy porwaną profesor a szemraną fundacją, która eksperymentowała z lekami aborcyjnymi. W życiu Stefana i Anety dochodzi do kolejnych zawirowań. Aneta jest nękana przez Oliwiera Bauera - dopiero dociśnięta przez Natalię wyznaje, że to biologiczny ojciec Róży. Aneta jest przerażona - nie jest jasne, jak zachowa się Stefan, nie wiadomo też, co zrobi Bauer, kiedy odkryje prawdę.

„Gliniarze” - odcinek 313
W 313. odcinku „Gliniarzy” dwójka młodych ludzi znajduje swoją sąsiadkę zamordowaną w jej mieszkaniu. Detektywi dowiadują się, że kobieta nie była lubiana. Gdy jednak odkrywają, że była również właścicielką kamienicy stojącej na bardzo drogim gruncie, zauważają, że sprawa nie jest tak prosta, jak początkowo sądzili. Czy za śmiercią właścicielki stoi któryś z sąsiadów, lokatorów, a może deweloper, chcący odkupić działkę, na której stoi nieruchomość? Tymczasem Olgierd, Jan i Darek  zauważają, że Krystian nie jest sobą. Po gorącej dyskusji dochodzą do wniosku, że w życiu Krystiana brakuje miłości. Detektywi zakładają koledze konto na portalu randkowym. Okazuje się, że profil Krystiana wzbudza ogromne zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Czy Krystian pogniewa się na współpracowników, czy może skorzysta z sytuacji?

„Gliniarze” - odcinek 314
W następnym odcinku serialu dochodzi do napaści i gwałtu na strażniczce miejskiej. Detektywi ustalają, że kobieta ma stalkera oraz często korzysta z portali randkowych. W trakcie śledztwa zostają aresztowani współpracownicy poszkodowanej. Kto z podejrzanych chciał zemścić się na kobiecie? Tymczasem Natalia podejrzewa, że Darek jest kolejnym donosicielem - znalazła w jego dokumentach informacje o sobie. Dlaczego Darek zbierał dane na temat Natalii? Jak ta sprawa wpłynie na stosunki między policjantami na komendzie?

„Gliniarze” - odcinek 315
W 315. odcinku „Gliniarzy” żona znajduje męża z nożem wbitym w serce. Okazuje się, że mężczyzna miał długi, ktoś mu groził - kobieta boi się zeznawać. Mimo to policjanci docierają do lichwiarza, który pożyczał ofierze na ogromny procent. Gangster nie przyznaje się do zabójstwa. Czy to możliwe, by sprawcą był ktoś zupełnie inny? Podczas akcji Maja Brzeska wykazuje się niepotrzebną brawurą. Kruczkowską martwi zachowanie podwładnej. Naczelnik prosi o radę Olgierda - czy to możliwe, by ryzykowne zachowanie policjantki wynikało z chęci udowodnienia czegoś byłemu partnerowi?

Co zrobi Olgierd i jak potoczą się losy innych głównych bohaterów?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Natalia i Edyta się godzą. Czy na długo?
„Gliniarze”: Włamanie do mieszkania detektywa
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?
„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?
Tomasz Skrzypniak: Chciałem być jak mój tata
Ewelina Ruckgaber: To praca, w której naraża się życie

Komentarze
© Polsat 2020