2019-03-18

„Gliniarze”: Włamanie do mieszkania detektywa

0

Kto wtargnął do domu śledczego i zostawił mu pogróżki? Co na to mundurowy? W najnowszych odcinkach Kuba Roguz odkrywa prawdę, która okazuje się dla niego niezwykle bolesna. A co u pozostałych policjantów z warszawskiej komendy? Jakie zagadki kryminalne przed nimi?

„Gliniarze” - odcinek 301
Pracownicy administracji odnajdują półnagą kobietę w kontenerze na śmieci. Okazuje się, że została ciężko pobita. Kobieta jest pracownicą ośrodka pomocy społecznej i pomaga rodzinom patologicznym. Podejrzanym staje się znany policji pijak, który maltretuje swoją żonę i dzieci. Prawdziwym sprawcą okazuje się jednak ktoś inny. Tymczasem ojciec Krystiana wpada na pomysł na biznes - postanawia otworzyć foodtrucka. Potrzebuje jednak pieniędzy na rozruch, a Krystian odmawia mu pożyczki.

„Gliniarze” - odcinek 302
Młoda prezeska fundacji zostaje śmiertelnie ugodzona ostrym narzędziem. Policjanci ustalają, że taśmy z monitoringu z miejsca zbrodni zostały usunięte na zlecenie męża ofiary. Mężczyzna ma jednak alibi i odmawia składania wyjaśnień. Wkrótce detektywi odkrywają tajemnicę męża zabitej kobiety. Ktoś włamuje się do mieszkania Kuby i zostawia mu pogróżki. Policjant podejrzewa, że za wszystkim stoi jeden z bandziorów, którego wsadził do więzienia. Prawda okazuje się jednak dla policjanta wyjątkowo bolesna.

„Gliniarze” - odcinek 303
Policjanci dostają tajemniczą przesyłkę, a w niej telefon z niepokojącymi filmami. Wygląda na to, że porwana została trzyosobowa rodzina z malutkim dzieckiem. Porywacz daje detektywom 48 godzin na rozwiązanie zagadki i uratowanie życia porwanych. Gdy Krystian i Olgierd  otrzymują wezwanie do jednego z mieszkań w warszawskiej kamienicy, przekonują się, że mają do czynienia z czymś dużo poważniejszym niż tylko z chorym żartem. Czy detektywom uda się uratować uprowadzoną rodzinę? Czy dowiedzą się, co kieruje porywaczem?

„Gliniarze” - odcinek 304
W jednej ze szkół średnich dochodzi do brutalnej napaści na nauczyciela - mężczyzna zostaje skatowany na śmierć w szkolnej toalecie. Kuba i Natalia prowadzą śledztwo. Ustalają, że nauczyciel miał wielu wrogów, a jego relacje z kolegami i koleżankami z pracy były bardzo napięte. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Edyta wpada w oko Michałowi Rafalskiemu. Oboje dobrze się dogadują i zbliżają do siebie coraz bardziej. Nie umyka to uwadze Natalii, która nie jest zadowolona z takiego rozwoju wypadków.

„Gliniarze” - odcinek 305
Prostytutka zostaje brutalnie okaleczona. Podejrzany jest groźny gangster, którego poszukuje Interpol. Olgierd trafia do jego szemranego lokalu. Czy uda mu się potwierdzić winę przestępcy? A może za napaścią stoi ktoś inny? Ze względu na międzynarodowy charakter sprawy do śledztwa dołącza Łucja Wilk z Interpolu. Dawna znajoma składa Olgierdowi zaskakującą propozycję.

Czy detektywom uda się rozwikłać wszystkie zagadki? Rozwiążą także swoje problemy prywatne?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?
„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?
Tomasz Skrzypniak: Chciałem być jak mój tata
Ewelina Ruckgaber: To praca, w której naraża się życie
Arkadiusz Krygier: U nas jest wiarygodnie. Nie ma „plastiku”!

Komentarze
© Polsat 2020