2019-03-25

„Gliniarze”: Natalia i Edyta się godzą. Czy na długo?

0

Czy policjantka na stałe zakopie topór wojenny ze swoją przyjaciółką? Kłótnie o Michała Rafalskiego doprowadziły do poważnego konfliktu między kobietami - zerwały ze sobą kontakt. Edyta postanawia jednak wyciągnąć rękę do śledczej. Jak sytuacja wpłynie na Natalię Nowak? Czy przeszkodzi jej w pracy?

„Gliniarze” - odcinek 306
Natalia i Kuba badają sprawę śmierci młodej bogatej kobiety. Zapach gorzkich migdałów wydobywający się z ust denatki wskazuje, że zażyła przed zgonem cyjanek potasu. Czy to było samobójstwo? A może raczej morderstwo? Policjanci chcą ustalić, kto najbardziej zyskałby na śmierci ofiary. Śledztwo ujawnia również, że ofierze groziła była partnerka jej męża, która nie mogła pogodzić się z rozstaniem. Aneta chce pomóc swojej koleżance, której córeczka jest bardzo chora. Aby zebrać pieniądze na leczenie Zuzi, policjanci organizują dzień otwarty na komendzie.

„Gliniarze” - odcinek 307
30-letnia kobieta, właścicielka biura rachunkowego, zostaje śmiertelnie potrącona w trakcie porannego joggingu. W toku śledztwa prowadzonego przez Olgierda i Krystiana wychodzi na jaw, że kobieta i jej mąż są właścicielami sporego majątku z nieokreślonego źródła. Co ukrywa pozornie spokojne małżeństwo? Z więzienia wychodzi Anna, siostrzenica byłego naczelnika, Piotra Zarębskiego. Kobieta pojawia się na komendzie i prosi policjantów o pomoc w nawiązaniu kontaktu z wujkiem, który nie chce jej znać.

„Gliniarze” - odcinek 308
Właścicielka składu budowlanego zostaje napadnięta w biurze firmy i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Kuba i Natalia ustalają, że nie chodziło o rabunek. Detektywi badają inne tropy - w kręgu podejrzanych znajdują się dzicy lokatorzy pobliskiego pustostanu. Dodatkowo, mąż ofiary wcale nie ułatwia pracy detektywom. Tymczasem Natalia i Edyta po ostatniej kłótni zerwały kontakt, ale Edyta niespodziewanie wyciąga rękę na zgodę. Topór wojenny pomiędzy przyjaciółkami zostaje zakopany. Niestety, niebawem ich przyjaźń ponownie zostaje wystawiona na próbę.

„Gliniarze” - odcinek 309
Zostaje porwana córka pracownicy urzędu miasta, zajmującej się nieruchomościami. Porywacze żądają wysokiego okupu. Olgierd i Krystian muszą się dowiedzieć, czy sprawa ma coś wspólnego z pracą urzędniczki, która odpowiada za wydawanie pozwoleń na milionowe inwestycje. Tymczasem Klara, matka technika kryminalistyki Jana Wójcika, mdleje podczas spaceru ze Stasiem. Jan jest przerażony i boi się o zdrowie matki. Diagnoza okazuje się druzgocąca.

„Gliniarze” - odcinek 310
Patrol zauważa nieprawidłowo zaparkowany samochód. Mundurowi znajdują w środku zwłoki kobiety. Patolog Danuta Wszołek zauważa na szyi denatki ślad po wkłuciu. Podejrzanym o zabójstwo jest rozżalony były mąż kobiety, który przy rozwodzie stracił cały majątek. Trop prowadzi jednak Natalię i Kubę w zupełnie innym kierunku, a sprawa śmierci kobiety okazuje się jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Tymczasem na adres poczty elektronicznej komendy przychodzi wiadomość z pogróżkami pod adresem Moniki Kruczkowskiej, naczelnik wydziału kryminalnego. Kruczkowska początkowo lekceważy sprawę, nie pierwszy raz otrzymała taki list. Traci jednak cierpliwość, gdy okazuje się, że jest śledzona.

Czy twarda pani naczelnik da się zastraszyć? Czy detektywi poradzą sobie ze wszystkimi śledztwami?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Włamanie do mieszkania detektywa
To już 300 odcinków serialu „Gliniarze”! Co mówią aktorzy?
„Gliniarze”: Startuje szósty sezon. Kto tęsknił?
Tomasz Skrzypniak: Chciałem być jak mój tata
Ewelina Ruckgaber: To praca, w której naraża się życie

Komentarze
© Polsat 2020