2019-05-08

Oto nowi „Gliniarze”: Agnieszka Walczak i Adam Bogusz

0

Jak sprawdzą się w akcji? Co dzięki nim zmieni się w serialu? Poznajcie ich! Oboje są twardzi i profesjonalni. Ona - poważna i skoncentrowana, niegdyś pracowała w wydziale terroru kryminalnego. On - nieufny, pracował jako antyterrorysta. W ich role wcielają się Joanna Mądry oraz Aleksander Mackiewicz. Czy nowi gliniarze poradzą sobie z trudnymi zadaniami, które są przed nimi? Kim są i jak odnajdą się w zespole pełnym doświadczonych funkcjonariuszy?

Adam Bogusz
wiek: 34 lata
stopień: aspirant sztabowy

Twardziel, zawodowiec - fizyczny typ, który nie przebiera w środkach, żeby doprowadzić śledztwo do końca (Kruczkowska bardzo to ceni). Pracował wcześniej w AT w Łodzi, gdzie zasłużył sobie na szacunek. Ceniono go zwłaszcza za „przestępczy instynkt”. Jednak wszystko do czasu. Zdemaskował bowiem korupcję wśród policjantów w jednej z komend. W Łodzi przypięto mu łatkę „kapusia”, dlatego przeniósł się do Warszawy. Za uczciwość zapłacił wysoką cenę, a do wydarzeń z poprzedniego miejsca zamieszkania nie chce wracać. Chroni swoją prywatność, jest nieufny. Jego brat siedzi za kratkami. To kolejna informacja, którą Bogusz próbuje ukryć przed wszystkimi.

Agnieszka Walczak
wiek: 32 lata
stopień: aspirant sztabowy

Profesjonalistka, poważna i skupiona na swoim zadaniu. Wysportowana, silna fizycznie i zawsze skoncentrowana. Tajemnicza, nie lubi mówić o sobie - wydaje się zatwardziałą singielką. Prawda jest jednak zupełnie inna. Agnieszka ma męża, który choruje na stwardnienie rozsiane i jest sparaliżowany. W związku z tym porzuca dobrze zapowiadającą się karierę w tak zwanym „terrorze" (czyli wydziale terroru kryminalnego), żeby być blisko niego.

Jak nowych bohaterów przyjmą koledzy z pracy? Czy mogą liczyć na sympatię widzów?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Kolejne kłopoty w życiu Kuby Roguza!
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze” na Wielkanoc. Jak ważny to dla nich czas?
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań

Komentarze
© Polsat 2019