2019-05-06

„Gliniarze”: Kolejne kłopoty w życiu Kuby Roguza!

0

Przysporzył ich chrześniak bohatera serialu. Czy uda się zapobiec tragedii? Chłopak zniknął bez słowa i zostawił list, w którym się żegna. Bliska rodzina Kuby prosi go o pomoc w tej sprawie, a ojciec zaginionego zdradza mu wielką rodzinną tajemnicę, która niedawno wyszła na jaw. Jak zareaguje detektyw? I jak te informacje wpłyną na przebieg śledztwa?

„Gliniarze” - odcinek 332
Szefowa firmy informatycznej zostaje obrabowana. Łupem złodziei pada kilkadziesiąt tysięcy euro. Pieniądze miały trafić do banku, a o planowanej wpłacie wiedział tylko pracownik placówki. Detektywi dokonują jednak zaskakującego odkrycia, które kompletnie zmienia charakter prowadzonego śledztwa.
Tymczasem bliska rodzina Kuby ma kłopoty związane z chrześniakiem policjanta. Nastolatek zostawił list pożegnalny i zniknął. Ojciec chłopaka wyznaje, że na jaw wyszła skrywana od dawna rodzinna tajemnica. Czy to pomoże znaleźć rozwiązanie?

„Gliniarze” - odcinek 333
Kobieta zgłasza zaginięcie swojej nastoletniej córki. Podejrzenie pada na jej pełnoletniego chłopaka. Okazuje się, że nastolatka używała aplikacji randkowej, za pośrednictwem której umawiała się ze starszymi mężczyznami, by nagrywać z nimi pornograficzne filmiki. Czy policjantom uda się uratować dziewczynę?
Krystian jest przekonany, że Ewelina jest w ciąży. Dzieli się z Olgierdem swoimi wątpliwościami na temat ojcostwa. Olgierd stara się wspierać przyjaciela.

„Gliniarze” - odcinek 334
Tej samej nocy zostają zamordowani biznesmen i prezes pewnej fundacji. Pozornie jedynym powiązaniem między nimi są listy znalezione przy obu ofiarach. Jednocześnie znika wspólnik zamordowanego biznesmena. Policjanci podejrzewają, że coś mogło go łączyć z młodą podopieczną fundacji…
Natalia mówi Kubie, że widziała Rafalskiego z policjantką z wydziału wewnętrznego. Chcąc potwierdzić ostatecznie, że Rafalski jest donosicielem, policjantka przeprowadza prywatne śledztwo. Do czego się posunie, żeby przyłapać kolegę na gorącym uczynku?

„Gliniarze” - odcinek 335
Zostają znalezione zwłoki dziecka, którego matka, skazana w procesie poszlakowym, odsiaduje wyrok za zabójstwo. Dzięki nowym śladom wychodzi na jaw, że kobieta jest niewinna. Kto okaże się prawdziwym zabójcą?
Na komendzie pojawia się nowa funkcjonariuszka, aspirant sztabowa Agnieszka Walczak (w tej roli Joanna Mądry). Wcześniej pracowała w prestiżowym wydziale zabójstw i terroru kryminalnego, co intryguje detektywów. Czy nowa policjantka okaże się dla nich wsparciem podczas trudnego śledztwa?

„Gliniarze” - odcinek 336
W czasie napadu na aptekę skradzione zostają leki psychotropowe. Naczelnik wydziału kryminalnego przydziela sprawę nowej parze detektywów - aspirantom sztabowym Agnieszce Walczak (Joanna Mądry) i Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz). Przy wsparciu Natalii i Kuby nowi typują pierwszych podejrzanych, jednak śledztwo sięga głębiej, niż wszyscy przypuszczali. Pierwsze wspólne dochodzenie to również próba charakterów - przyzwyczajeni do różnych metod pracy Agnieszka i Adam nie bez problemów starają się nawiązać nić porozumienia.

Jak poradzą sobie z trudnymi zadaniami nowe postaci? Czy będą potrafiły się porozumieć? I czy zyskają sympatię nowych kolegów z wydziału kryminalnego?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze” na Wielkanoc. Jak ważny to dla nich czas?
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?
„Gliniarze” w obliczu coraz trudniejszych wyzwań
„Gliniarze”: Krystian Górski na... portalu randkowym!

Komentarze
© Polsat 2020