2019-03-13

„Pierwsza miłość”: Emilka walczy o życie po pożarze!

0

Heroizm bohaterki prowadzi do sytuacji tragicznych w skutkach. Co prawda Bartek w ostatniej chwili wyciąga żonę z płonącej mydlarni, jednak Emilia ma olbrzymie obrażenia. Czy lekarze zdołają ją uratować? A może wieś pogrąży się w żałobie?

Tragiczne wydarzenia w „Pierwszej miłości”. Fabryka, w której znajduje się mydlarnia Emilki, staje w płomieniach! Mieszkańcy Wadlewa ruszają do walki z żywiołem. Niestety, skala pożaru okazuje się tak ogromna, że mimo zaangażowania całej wsi, budynek zostaje doszczętnie zniszczony.

W obawie przed śmiercią jednego z mieszkańców wioski, Emilka decyduje się wejść w epicentrum pożaru. Bartek, mąż bohaterki, na przekór zakazom strażaków postanawia ratować ukochaną. Emilka w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala - zatrucie, zaczadzenie i poparzenie chemiczne nie rokują najlepiej. Lekarze nie wiedzą, czy kobiecie uda się powrócić do zdrowia, a nawet czy uda jej się... przeżyć. Jedno jest pewne, bardzo duża część ciała bohaterki uległa poparzeniu, więc niezbędny będzie przeszczep skóry.

Czy Emilia będzie musiała zapłacić najwyższą cenę za swoje poświęcenie i heroizm?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Marysia ma sobowtóra! Co z tego wyniknie?
„Pierwsza miłość” zaskoczy widzów. Co zobaczymy wiosną?
„Pierwsza miłość”: Radek świadkiem śmierci przyjaciółki!
Pierwsza miłość gwiazd serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?

Komentarze
© Polsat 2020