2019-03-06

„Przyjaciółki”: Zuza i Janek wreszcie w podróży poślubnej!

0

W końcu nadszedł czas, by nadrobić zaległości z małżeńskiej bliskości. Zmagania z nowotworem pozbawiły parę możliwości cieszenia się sobą. Brakowało czułości, wspólnych rozmów i namiętności. Po zakończeniu terapii w USA Markiewicz i jej mąż postanowili spędzić trochę czasu ze sobą. Wspólny wyjazd obfitował w niespodzianki.

Zuza i Janek nie mieli miesiąca miodowego, ponieważ kobieta zmagała się z rakiem i natychmiast po ślubie musiała wyjechać na leczenie do Nowego Jorku. Dopiero teraz małżeństwo udało się do uroczego hotelu, by spędzić tam upojne chwile w apartamencie dla nowożeńców. - Trzeba powtórzyć noc poślubną, nie będziesz żałować - stwierdził zachęcająco Marek.

Po przyjeździe Markiewicz i jej mąż na każdym kroku trafiają jednak na awarię i wtopę. - Aż szkoda na to nasikać - mówi Zuza, kiedy widzi płatki róż wypełniające muszlę klozetową w łazience apartamentu. Okazuje się, że w ekskluzywnym hotelu nie działa spłuczka. Kiedy para zamierza się do siebie zbliżyć - zawala się łózko. Ostatecznie nowożeńcy decydują się na współżycie w samochodzie. Kiedy wszystko zmierza w dobrym kierunku, do zaparkowanego pojazdu podchodzą policjanci, którzy określają Zuzę i Marka mianem „lalki” i „frajera”… Upojna noc kończy się na komisariacie.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 148

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” od 28 lutego w Polsacie. Są nowi aktorzy!
Nicole Bogdanowicz: Wiek nie jest przeszkodą w związku
„Przyjaciółki”: Nie możemy doczekać się nowego sezonu!
Agnieszka Sienkiewicz: Należę do tej babskiej bandy
Anita Sokołowska szczerze o alkoholu w show-biznesie
Joanna Liszowska z tajemniczym bobasem. Kto jest ojcem?
Anita Sokołowska: Inspiruje mnie styl Cate Blanchett
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…

Komentarze
© Polsat 2020