2018-11-23

Joanna Liszowska z tajemniczym bobasem. Kto jest ojcem?

0

Z czyim dzieckiem pozuje Patrycja z serialu „Przyjaciółki”? Zobacz zdjęcie! Co wydarzy się w 13. sezonie? Jakie niespodzianki czekają na widzów w kolejnych odcinkach popularnej produkcji Polsatu?

Jedna z ostatnich scen 12. sezonu sprawiła, że tętno u fanów serialu znacznie podskoczyło. Będąca w zaawansowanej ciąży Weronika uprowadziła Patrycję! - Nie pozwolę, żebyś zabrała mi ojca mojego dziecka - grzmiała wściekła w kierunku przerażonej Kochan. Wszystko wskazuje na to, że ciąża jest efektem zbliżenia z Wiktorem Jeleńskim, byłym mężem Patrycji. Po milczeniu i sporach para zapragnęła do siebie wrócić, co wywołało u Wiki furię.

Gnający na złamanie karku samochód był coraz bliżej drzew. Czy udało się uniknąć wypadku? Jak zakończyła się ta przerażająca sytuacja? Czy Patrycja wyszła cało z opresji? Grająca ją Joanna Liszowska zamieściła wymowne zdjęcie w jednym z serwisów społecznościowych. Pozuje na nim z... malutką dziewczynką. Czy w trzynastym sezonie będzie wychowywać dziecko Weroniki i mecenasa Jeleńskiego? A może to owoc ich związku?

A co z szaloną Wiką? Roma Gąsiorowska również umieściła w internecie zdjęcie związane z serialem „Przyjaciółki”. Pozuje na nim z Agnieszką Sienkiewicz. Jak potoczą się jej losy? Czy w kolejnym sezonie dojdzie do pojednania Patrycji i Wiki? Która z nich wygra rywalizację o serce adwokata Jeleńskiego? A może Weronika znów będzie knuć i psuć krew między bohaterami?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - sezon 12, odcinek 146 (FINAŁ)

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
Wielki finał dwunastego sezonu serialu „Przyjaciółki”
Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2020