2018-11-22

„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu

0

Markiewicz jest osłabiona i czuje się coraz gorzej. Choroba ją pokona? Razem ze wspierającym ją Jaśkiem udaje się do onkologa. Czy na parę czekają dobre wieści? Co dalej z ich ślubem?

- Poziom leukocytów niepokojąco się obniżył, to normalne podczas chemioterapii. Ale u pani spadek jest bardzo gwałtowny - stwierdza onkolog. - Z dnia na dzień czuję się coraz gorzej - przyznaje Zuza. Okazuje się, że stan zdrowia uniemożliwia podanie jej kolejnej dawki chemii. Niezbędne jest zwołanie konsylium lekarskiego. Jak Zuza i Jasiek przyjęli te informacje?

Nie zważając na niedogodności, Zuza chce przeprowadzić uroczystość zaślubin w ogrodzie przed domem. Jasiek i Stefa znają niepokojącą opinię doktora, lecz podtrzymują się na duchu. Stefa nie dopuszcza do siebie myśli, że jej córka mogłaby umrzeć.

Po długich przygotowaniach przyjaciółki spotykają się w domu Zuzy. Inga, Patrycja i Anka nie mogą pojąć, że Zuza jest tak słaba, że nie może wstać z łóżka. Co zrobią w tej sytuacji? Czy schorowana Zuza da radę wziąć udział w wymarzonej uroczystości? Zdeterminowany Jasiek podejmuje próbę doprowadzenia sprawy do końca. Czy to się powiedzie?

Pod domem Zuzy pojawia się też Wika, która zaprasza do swojego samochodu Patrycję. - Chodzi o moje dziecko - tłumaczy chęć rozmowy w cztery oczy z Kochan. W samochodzie ciężarna kobieta zaczyna zachowywać się agresywnie. W tym samym czasie Inga i Anka dowiadują się, kto jest faktycznym ojcem dziecka Wiki…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 146

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?
„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego
„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka
„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?
„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania

Komentarze