2018-11-22

Wielki finał dwunastego sezonu serialu „Przyjaciółki”

0

Przez kilkanaście tygodni emocjonowaliśmy się losami Ingi, Anki, Patrycji i Zuzy. Co wydarzyło się w ich życiu? Jak potoczą się dalej perypetie kobiet? Czy w ostatnim odcinku dwunastego sezonu „Przyjaciółek” ich problemy zostaną rozwiązane?

Przed największym wyzwaniem stanęli Zuza Markiewicz oraz jej partner Jasiek. Mama Krzysia i Janka podejmuje walkę z nowotworem. Początkowo ukrywa przed wszystkimi chorobę, jednak zostaje zmuszona do rozpoczęcia chemioterapii. Z biegiem czasu jej stan się pogarsza do tego stopnia, że jej życie wisi na włosku. Para decyduje się jednak na wzięcie upragnionego ślubu. Czy kondycja Zuzy pozwoli jej na organizację uroczystości? Czy założy na palec upragnioną obrączkę?

Anka, która rozpoczęła pracę w korporacji prawniczej, początkowo dobrze sobie radzi. Po pewnym czasie wkręca się w firmowe gierki i walkę o pozycję. Przełożony daje jej kredyt zaufania, a po pewnym czasie łączy ich romans. Pojawiają się również dodatkowe kłopoty w życiu rodzinnym. Córka Julka chce oddać swojego syna do adopcji, zaś mąż Paweł rezygnuje z pracy taksówkarza i pogrąża się w alkoholizmie. W pewnej chwili znika z domu. Gdzie jest? Czy Strzelecka odzyska męża całego i zdrowego?

Patrycja po rozstaniu z mecenasem Jeleńskim dostaje wiatru w żagle. Jej biznes dobrze się rozwija, a wokół niej kręcą się atrakcyjni mężczyźni. Czy uda jej się poskładać na nowo życie uczuciowe? Wiktor nie daje o sobie zapomnieć, Kochan wciąż ma przed oczami łączące ich uczucie oraz gorącą namiętność. Kiedy po czasie para znów chce się do siebie zbliżyć, na horyzoncie pojawia się niezrównoważona Wika…

Inga straciła pracę i zmaga się z nadmiernymi kilogramami. Jej życie determinują potrzeby dzieci oraz zachowania byłych partnerów. Przypadkowo odkrywa, że Robert i Andrzej romansują z tą samą kobietą. Postanawia ujawnić mężczyznom, jaka jest prawda. Komu wyjdzie to na dobre?

Dorota założyła rodzinę z bogatym biznesmenem Erykiem. Sielankę przerywa przyjazd Adeli, czyli córki Eryka z poprzedniego związku. Kobieta wprowadza chaos i niepewność w poukładanym już życiu Doroty. Obie panie rywalizują o względy biznesmena. Aby scementować związek, Dorota decyduje się zajść w ciążę. Tymczasem Adela ma sekretny plan, który ma wyeliminować macochę. Co zamierza? Do czego jest w stanie się posunąć?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - sezon 12, odcinek 146 (FINAŁ)

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Gdzie jest ciało Pawła? Jak poradzi sobie Anka?
„Przyjaciółki”: Kolejny seksualny podbój Andrzeja
„Przyjaciółki”: Kolejna bójka Wiktora Jeleńskiego
„Przyjaciółki”: Inga chce złożyć donos w skarbówce
Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”
„Przyjaciółki”: Dylematy Eryka - córka czy żona?
„Przyjaciółki” wspierają młodą aktorkę w trudnych chwilach
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2021