2018-10-17

„Przyjaciółki” wspierają młodą aktorkę w trudnych chwilach

0

Ekipa serialu pospieszyła z pomocą Nicole Bogdanowicz. Co się stało? Dlaczego młoda, utalentowana aktorka potrzebowała wsparcia bliskich i współpracowników? Na kogo może liczyć serialowa Julka? I czy trudna sytuacja życiowa nie pokrzyżowała jej zawodowych planów związanych z realizacją serialu „Przyjaciółki”?

Młoda aktorka przeżywa ciężkie chwile. W wyniku pożaru spłonął dom, w którym Nicole Bogdanowicz mieszkała z tatą oraz bratem. Ojciec artystki został ciężko ranny i trafił do szpitala. W tym trudnym czasie odtwórczyni roli Julki Strzeleckiej może liczyć na pomoc ekipy serialu „Przyjaciółki”. Szczególnego wsparcia udzieliła jej Magdalena Stużyńska, która gra mamę Julki. Jak donosi tygodnik „Rewia”, dramatyczne wydarzenia poruszyły cały zespół zaangażowany w realizację serialu.

Mimo trudnej sytuacji życiowej Nicole się nie załamała i kontynuuje pracę na planie 12. sezonu „Przyjaciółek”. Dzięki pomocy aktorów i innych osób zaangażowanych w produkcję, dwudziestoletnia aktorka znajduje w sobie siłę, aby grać i opiekować się bliskimi - rannym ojcem oraz bratem.

Michał Pogodowski

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…
„Przyjaciółki”: Czy Julka zamieszka z ukochanym?
Ostra jazda Julki z serialu „Przyjaciółki”. Co robiła?
„Przyjaciółki”: Inga ma kłopoty z dorastającą córką
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2019