2018-06-05

Ostra jazda Julki z serialu „Przyjaciółki”. Co robiła?

0

Nicole Bogdanowicz lubi wcisnąć gaz do dechy. Postanowiła sprawdzić, co potrafi. Aktorka znana z serialu „Przyjaciółki” ma prawo jazdy zaledwie od dwóch lat, a już postanowiła się przekonać, jak radzi sobie w ekstremalnych warunkach na drodze. Czy poszło jej równie dobrze jak na planie?

W serialu „Przyjaciółki” Nicole Bogdanowicz wciela się w Julkę - córkę Anki i Pawła Strzeleckich. Swoim filmowym rodzicom przysparza sporych zmartwień - rozwodzi się, ma kłopoty z prawem, wchodzi w relacje z mężczyzną w wieku jej ojca. Czy prywatnie jest podobna do postaci, w którą się wciela? Okazuje się, że nie do końca. Na co dzień jest bowiem znacznie bardziej odpowiedzialna. Od dwóch lat posiada prawo jazdy i już postanowiła się doszkolić. - Na kursie nauczono mnie jeździć, ale nikt nigdy nie pokazywał mi, jak będzie zachowywał się samochód w sytuacjach awaryjnych... Przeszłam szkolenie, na którym poznałam nowe technik jazdy i zaczęłam używać skrętu manewrowego oraz szosowego. Nauczyłam się też jazdy slalomem między pachołkami i zobaczyłam, jak zachowuje się samochód na śliskiej nawierzchni przy wchodzeniu w zakręt, hamowaniu i omijaniu przeszkody - napisała w serwisie społecznościowym.

 

Niecałe 2 lata temu zdałam egzamin na prawko. 🚗 Na kursie nauczono mnie jeździć, ale nikt nigdy nie pokazywał mi jak będzie zachowywał się samochód w sytuacjach awaryjnych... Przeszłam szkolenie, na którym poznałam nowe technik jazdy i zaczęłam używać techniki skrętu manewrowego i szosowego. Nauczyłam się też jazdy slalomem miedzy pachołkami i zobaczyłam jak zachowuje się samochód na śliskiej powierzeni przy wchodzeniu w zakręt, hamowaniu i omijaniu przeszkody. Teraz widzę jak dużą świadomość zyskałam i szczerze namawiam wszystkich kierowców, żeby zapisali się na tego typu szkolenie, a w szczególności tych, którzy lubią mocniej nacisnąć na pedał gazu... Dla własnego bezpieczeństwa! Naprawdę warto! P.S. Speedowanie na torze też polecam 😈 ale to już tylko dla czystej przyjemności i tylko tym, który lubią adrenalinę 🏎🔥🏁

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Aktorka zamieściła zdjęcia i filmy pokazujące elementy szkolenia. Jak przyznaje, zdobyte umiejętności mogą okazać się nieocenione podczas nieoczekiwanych sytuacji w czasie jazdy. - Teraz widzę, jak dużą świadomość zyskałam i szczerze namawiam wszystkich kierowców, żeby zapisali się na tego typu szkolenie, a w szczególności tych, którzy lubią mocniej nacisnąć na pedał gazu... Dla własnego bezpieczeństwa! Naprawdę warto! - zachwalała kurs.

Jak się okazuje, nauka sprawiła Nicole Bogdanowicz sporą satysfakcję. - „Speedowanie” na torze też polecam, ale to już tylko dla czystej przyjemności i tylko tym, który lubią adrenalinę - podsumowała ekstremalną jazdę.

Michał Pogodowski

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?

Komentarze
© Polsat 2018