2018-08-29

Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

0

Jakie jest prawdziwe oblicze Dorotki Grabowskiej z serialu „Przyjaciółki”? Agnieszka Sienkiewicz opowiedziała o swoich dwóch naturach i przyjaciołach, którzy pomagają jej w trudnych chwilach. Co wyjawiła?

Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki” wciela się w rolę zwariowanej Dorotki. To postać pełna energii i dobrego humoru, która znajduje wyjście z każdej sytuacji. Czy wykreowana sylwetka ma odzwierciedlenie w prawdziwej naturze aktorki?

- Dorotka jest moim zupełnym zaprzeczeniem, ale dałam jej moją energię i temperament. Polubiłam ją i fajnie mi się ją gra. Chyba każda z nas chciałaby czasem iść po swoje jak czołg i nie bać się mówić prawdy - mówi Agnieszka Sienkiewicz w wywiadzie dla magazynu „Skarb”.

Aktorka przyznaje, że jej natura ma dwie twarze - jedną wesołą, a drugą bardziej melancholijną. - Na planie jestem głośna, gadatliwa, ale kiedy jestem sama, lubię pomilczeć, zajrzeć w głąb siebie i czasem zbyt głęboko analizuję rzeczywistość - zdradza Agnieszka Sienkiewicz.

Gwiazda ma jednak szczęście do przyjaciół, którzy pojawiają się w trudnych chwilach i dzięki nim odzyskuje dobry nastrój. - Grono osób, które do siebie dopuszczam jest bardzo wąskie. Znamy się od lat, z liceum, ze studiów albo i z początku mojego pobytu w Warszawie. Jedyna nowsza przyjaźń to ze Stefano Terrazzino, z którym tańczyłam w „Tańcu z Gwiazdami” - zdradza aktorka.

„Przyjaciółki” od czwartku 6 września o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Anita Sokołowska na wakacjach. Nie zgadniecie gdzie!
Rewolucja w życiu Julki z „Przyjaciółek”. Co się wydarzy?
Poważna choroba Zuzy z serialu „Przyjaciółki”. Co jej dolega?
„Przyjaciółki” na zakręcie. Jak potoczą się ich kariery?
Zuza z „Przyjaciółek” znowu jest na życiowym zakręcie?
Nowe odcinki „Przyjaciółek” tuż tuż. Co dzieje się na planie?
Baby Shower Małgorzaty Sochy! Kto się pojawił?
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze