2018-10-30

„Przyjaciółki”: Inga chce złożyć donos w skarbówce

0

Robert grozi Gruszewskiej kontrolą. A ona planuje go uprzedzić. Bierze sobie bowiem do serca słowa mężczyzny. Jej obawy tylko narastają, kiedy jedna z klientek po malowaniu paznokci oczekuje paragonu i faktury. Czy wszystko skończy się w skarbówce? Kogo obejmie kontrola podatkowa?

- Jeszcze nic nie zarobiłam. Wprawiam się. To moje hobby - tłumaczy się klientce zdenerwowana Inga. - Szkoda, ja wszystko wrzucam sobie w koszty - mówi kobieta. Inga zaczyna się zastanawiać, czy nie powinna zarejestrować działalności gospodarczej. Patrycja radzi przyjaciółce, żeby spróbowała dogadać się z ojcem swojej córki, bo wspólne zatargi nie prowadzą do niczego dobrego. Apeluje także, by Inga otworzyła firmę. Jaką decyzję podejmie zdenerwowana kobieta?

Na domiar złego nowa dziewczyna Roberta robi jej zdjęcia, chcąc udowodnić, że jego ex prowadzi nielegalną działalność. Zdenerwowana Inga postanawia się zemścić. Idzie do urzędu skarbowego, by złożyć donos na Roberta, który wynajmuje mieszkanie bez uiszczania podatku.

Jak będzie wyglądać ta obywatelska wizyta? Czy Inga wpakuje Roberta w tarapaty?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 143

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”
„Przyjaciółki”: Dylematy Eryka - córka czy żona?
„Przyjaciółki” wspierają młodą aktorkę w trudnych chwilach
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2019