2018-10-25

„Przyjaciółki”: Dylematy Eryka - córka czy żona?

0

Adela coraz bardziej naciska ojca, aby ten pozbył się młodej partnerki. Czy intrygi dziewczyny sprawią, że Dorota odejdzie od starszego małżonka? Jak przeciwstawi się oskarżeniom i knowaniom swojej rywalki?

Adela, córka Eryka, stara się ze wszystkich sił zdyskredytować w oczach taty jego młodszą i atrakcyjną żonę. Otwarcie zarzuca jej, że wyszła za mąż wyłącznie dla pieniędzy. Dorota nie przyjmuje tych uwag i ze wszystkich sił stara się udowodnić bogatemu partnerowi, że go kocha, a małżeństwo jest efektem miłości, a nie koniunkturalnej postawy.

Tymczasem okazuje się, że to Adela nad wyraz chętnie korzysta z majątku wypracowanego przez ojca. Stara się go namówić, aby zainwestował w jej pomysł na własne przedsiębiorstwo - przychodnię.

Dorota wchodzi do pokoju w momencie, gdy dziewczyna prezentuje ojcu strategię biznesową. Słyszy coś, co budzi jej wielkie zaniepokojenie. O czym rozmawiali Eryk i Adela? Dlaczego Dorota się zdenerwowała? Ze swoich problemów i dylematów zwierza się Indze, Patrycji, Zuzie i Ance. - Już ja ją zneutralizuję, mam plan! - zapowiada przyjaciółkom.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 142

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Czy Patrycja ruszy na ratunek Wiktorowi?
„Przyjaciółki” wspierają młodą aktorkę w trudnych chwilach
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2019