2018-10-29

Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”

0

Aktorki wróciły na plan. Co się wydarzy i kogo zobaczymy w nowych odcinkach? Jakie niespodzianki czekają na Patrycję, Ingę, Ankę i Zuzę? Co będzie się działo z pozostałymi bohaterkami serialu „Przyjaciółki”?

Dwunasty sezon to czas wielkich zmian w życiu serialowych postaci. Anka boryka się kłopotami w pracy i chorobą alkoholową męża; Patrycja wciąż nie uregulowała swoich spraw z byłym małżonkiem; Inga walczy z tuszą i bezrobociem; zaś Zuza podjęła leczenie onkologiczne. Co przyniesie los w kolejnym sezonie „Przyjaciółek”? Na pewno na ekranie ponownie pojawi się Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, która w serialu wciela się w postać Doroty - od niedawna żony starszego przedsiębiorcy Eryka. Czy uda jej się zwyciężyć w rywalizacji o względy mężczyzny z jego córką - Adelą?

- Trzynasty sezon przed nami. Czy będzie dla kogoś pechowy? - pyta z kolei na swoim profilu w serwisie społecznościowym Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga. Przypomnijmy, że poza problemami z zatrudnieniem, tuszą i samooceną bohaterka w dwunastym sezonie miała także kłopoty z byłym partnerem, który toczył z nią boje o charakterze majątkowym - m.in. nie chciał płacić alimentów właściwej wysokości. Nowe odcinki „Przyjaciółek” mogą przynieść intrygujące rozwiązania tych wątków.

O tym, czy tak będzie, widzowie przekonają się na wiosnę. Z biegiem czasu na pewno będą się jednak pojawiały nowe informacje na temat kolejnej serii „Przyjaciółek”. Warto zwrócić uwagę, że w dwunastym sezonie do obsady dołączyły nowe postaci. Czy w nadchodzącym sezonie wciąż będą gościć na planie? I czy pojawią się kolejne nowe twarze?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Dylematy Eryka - córka czy żona?
„Przyjaciółki”: Czy Patrycja ruszy na ratunek Wiktorowi?
„Przyjaciółki” wspierają młodą aktorkę w trudnych chwilach
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2020