2019-01-08

Anita Sokołowska szczerze o alkoholu w show-biznesie

0

Aktorka zdradza, kto i dlaczego sięga po butelkę z wysokoprocentowym płynem. W jakich momentach lampka wina zmienia się w butelkę? Kogo dotyka problem nadużywania alkoholu? Co o tym sądzi Zuza z serialu „Przyjaciółki”?

Anita Sokołowska nie boi się nazywać rzeczy po imieniu. - Nie będę kłamała. Myślę, że to jest bardzo duży problem w Polsce, w środowisku. Dlatego, że my jesteśmy tak emocjonalnymi osobami. Aktorzy, reżyserzy, operatorzy czy charakteryzatorzy, że musimy sobie radzić ze stresem i z tym, jak nas postrzegają ludzie - stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post. - Myślę, że to powoduje, że ludzie bardzo często sięgają po lampkę wina, która się zamienia w butelkę wina. Myślę, że to jest w ogóle generalnie powszechny problem - dodała otwarcie Anita Sokołowska.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#happynewyear 2019 !!! Jestem pełna ciekawości, co Nam Nowy Rok przyniesie ??? 😈💥🤘💫💃🏻 zdjęcie dla @anywhere.pl zrobione przez @tmsagan

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

W serialu „Przyjaciółki” również pojawiła się kwestia nadużywania alkoholu. Nie dotyczyła ona bezpośrednio granej przez aktorkę Zuzy Markiewicz, ale jej przyjaciółki Anki oraz jej męża - mecenasa Pawła Strzeleckiego.

O tym, jak potoczą się losy Zuzy, ale także innych bohaterek popularnego serialu, będzie można przekonać się już na wiosnę, oglądając 13. sezon „Przyjaciółek”.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Anita Sokołowska: Inspiruje mnie styl Cate Blanchett
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…

Komentarze
© Polsat 2020