2018-10-08

Anita Sokołowska: Inspiruje mnie styl Cate Blanchett

0

Jakie ubrania lubi popularna aktorka i co robi z tymi, których nie nosi? Odtwórczyni roli Zuzy w serialu „Przyjaciółki” wyjawia sekrety swojej szafy. W co się najchętniej ubiera? Jak długo korzysta z ubrań? Gdzie najczęściej robi modowe zakupy?

- Ostatnio przeglądałam moją szafę, która pęka w szwach, i myślę: Sokołowska, jeśli ty coś jeszcze kupisz, to się już nie zmieści. Więc przyjęłam zasadę, że jeśli czegoś nie noszę dwa lata, to oddaję to znajomym: koleżankom, mojej siostrze ciotecznej, która ma podobne gabaryty do mnie - powiedziała Anita Sokołowska w wywiadzie dla agencji Newseria.

Aktorka nie jest zakupoholiczką. Od kiedy urodziła dziecko, do nabywania nowych ubrań podchodzi jednak z umiarem. Poza zakupami ma także zwyczaj wymieniania się elementami garderoby z innymi osobami. - Staram się wymieniać i rozsyłać to dalej, bo też wierzę, że dobra energia wraca. Jak coś oddam, to mi być może też coś fajnego do domu przypłynie - twierdzi.

Jaki styl najbardziej odpowiada gwieździe „Przyjaciółek”? Aktorka deklaruje, że pracuje nad swoimi stylizacjami, jednak są osoby, które stanowią dla niej źródło inspiracji. - Polubiłam stronę Cate Blanchett. Jej styl mi się strasznie podoba. Teraz pomyślałam, że właśnie ona ma takie garnitury różne w kratę, więc widocznie to podprogowo mi wchodzi - przyznała.

Czy elegancki styl Anity Sokołowskiej przenosi się do serialu „Przyjaciółki”? Jako bankierka dorównuje klasą samej sobie prywatnie?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Zuza czeka na wynik biopsji. Ma raka?
Anita Sokołowska: To będzie trudny i smutny sezon dla Zuzy
Anita Sokołowska: Życie jest ważniejsze od najlepszej roli
Anita Sokołowska: Nigdy nie zagrałam w filmie
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Anita Sokołowska na wakacjach. Nie zgadniecie gdzie!

Komentarze
© Polsat 2020