2018-06-21

Anita Sokołowska: Życie jest ważniejsze od najlepszej roli

0

Gwiazda „Przyjaciółek” wyjawiła kilka sekretów dotyczących jej prywatności. Czy bała się o swoją rolę, kiedy zaszła w ciążę? Dlaczego nie planuje ślubu z partnerem? Anita Sokołowska opowiedziała też o rozterkach związanych z pracą i macierzyństwem.

Anita Sokołowska należy do artystek, które niezbyt chętnie wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. W rozmowie z magazynem „Twój Styl” zdradziła jednak kulisy swoich związków oraz opowiedziała o dylematach związanych z pracą i macierzyństwem.

- Gdy podpisywałam kontrakt na rolę w „Przyjaciółkach”, nie myślałam, że ten moment potrwa sześć lat. Byłam natomiast pewna, że chcę mieć dziecko, tylko odsuwaliśmy z Bartkiem tę decyzję na później. Nie panikowałam: „A co będzie, jeśli wyrzucą mnie z serialu, bo jestem w ciąży”? Wyrzucą to wyrzucą. Życie jest ważniejsze od najlepszej nawet roli. Nieoczekiwanie okazało się, że brzuszków jest więcej i producent zarządził przerwę w zdjęciach - wyznała.

 

#onmyway

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Serialowa Zuza ma za sobą już jedno małżeństwo. Mimo że obecnie jest w szczęśliwym związku, nie planuje ponownie stawać na ślubnym kobiercu. - Małżeństwo z Rafałem trwało osiem lat. Nie lubię o tym mówić. To była piękna młodzieńcza miłość. Oboje pochodzimy z tradycyjnych domów, więc rodzinom nie było łatwo pogodzić się z tym, że się rozwodzimy. Rafał ma dwójkę dzieci, świetną żonę. Czasem się widujemy, a nasze dzieci biegają po placu zabaw. I tylko mama co jakiś czas wzdycha: „Nie chciałabyś stanąć przed ołtarzem w białej sukni?”. Bo z Rafałem mieliśmy tylko ślub cywilny, więc droga do kościelnego stoi przede mną otworem. Bycie panną młodą nie jest jednak moim marzeniem - zaznaczyła aktorka, którą jesienią 2018 roku będzie można oglądać w 12. sezonie serialu „Przyjaciółki”.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki”

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2020