2018-10-03

„Przyjaciółki”: Zuza czeka na wynik biopsji. Ma raka?

0

Bankierka postanowiła zbadać podejrzaną zmianę i ukrywa to przed rodziną. Wie, że jest obciążona genetycznie, co tylko potęguje jej strach. Mimo mętliku w głowie decyduje się oddać pod opiekę lekarską. Chce rozwiać raz na zawsze wszystkie wątpliwości i dowiedzieć się, jaki naprawdę jest stan jej zdrowia.

Zuza (Anita Sokołowska) zdecydowała się na biopsję, żeby dowiedzieć się, czy podejrzana zmiana to aby na pewno nie groźny nowotwór. O swoim problemie nie mówi nic Jankowi (Marek Bukowski) oraz Stefie (Dorota Kolak) i robi wszystko, by choć na chwilę zapomnieć o potencjalnej chorobie. Bankierka stara się maksymalnie wypełnić plan dnia - tak, aby nie mieć czasu na rozmyślanie o swojej sytuacji.

Ponadto do Polski wraca Adela (Julia Konarska), córka Eryka (Olgierd Łukaszewicz), co mocno zaskakuje Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz). A Inga (Małgorzata Socha) jest zniesmaczona romansem Andrzeja (Adam Adamonis) z osiemnastolatką.

Jak zareaguje Janek, kiedy dowie się o problemach zdrowotnych partnerki? Czy Dorotka dogada się z pasierbicą? Jak potoczy się relacja Andrzeja z nastoletnią kochanką?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 139

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki”: Inga ma kłopoty z dorastającą córką
„Przyjaciółki”: Robert rozlicza Ingę z alimentów
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą. Gratulacje!
Małgorzata Socha: Los bywa bardzo przewrotny
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2020