2019-01-25

„Przyjaciółki”: Nie możemy doczekać się nowego sezonu!

0

Jakie niespodzianki czekają na Ankę, Ingę, Patrycję oraz Zuzę? O tym czy los się do nich uśmiechnie, a może znów rzuci kłody pod nogi, będzie można przekonać się już wiosną. Zdjęcia do 13. sezonu popularnego serialu zostały zakończone. Na co muszą przygotować się widzowie i fani „Przyjaciółek”?

Koniec dwunastej serii był dość dramatyczny. Zuza pobrała się z Jaśkiem, ale zmaga się z ciężką odmianą nowotworu. Anka weszła w intymną relację z przełożonym, a w tym czasie jej mąż Paweł popadł w alkoholizm. Inga nie może znaleźć odpowiedniej pracy, kłopoty „zajada” słodyczami i spiera się z byłym partnerem o wysokość alimentów. Dorota odeszła od bogatego biznesmena Eryka i chce ułożyć sobie życie na nowo. Patrycja ponownie zbliża intymnie się do prawnika Wiktora Jeleńskiego, a w końcowej scenie zostaje uprowadzona przez ciężarną Wiktorię. Szalona kobieta wiezie samochodem Patrycję Kochan z wielką prędkością...

W nowych odcinkach spotkamy wszystkie dotychczasowe postaci pojawiające się w serialu. Joanna Liszowska zamieściła wpis w jednym z serwisów społecznościowych, gdzie informuje, że zdjęcia do 13. sezonu „Przyjaciółek” zakończyły się „optymistycznym akcentem”. W dołączonym wideo obecne są Patrycja, Inga, Zuza i Anka w towarzystwie reżysera - Grzegorza Kuczeriszki. Czy to oznacza, że Patrycja wyjdzie cało z sytuacji zaplanowanej przez niezrównoważoną Wiktorię, a Zuza pokona nowotwór?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś na planie @przyjaciolkipolsat pojawiła się ekipa @ipla.tv 😱🤫😎

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Magdalena Stużyńska zdradziła odrobinę więcej i przygotowała prawdziwą niespodziankę dla fanów serialu. Na jednym ze zdjęć umieszczonych w serwisie społecznościowym pozuje z… Tamarą Arciuch. Napisała wprost, że aktorka, która prywatnie jest żoną Bartka Kasprzykowskiego - serialowego mecenasa Strzeleckiego, także zagra w „Przyjaciółkach”. W kogo się wcieli? Czy pojawi się w życiu Anki i Pawła?

Ciekawie potoczą się losy Doroty. Lubiąca bogactwo i blichtr kobieta nagle zrezygnowała ze związku z bogatym biznesmenem - Erykiem. Jak poradzi sobie bez męża-milionera? Agnieszka Sienkiewicz powiedziała w rozmowie z POLSAT.PL, że jej postać „zawsze wychodzi z opresji obronną ręką”. - Dorota często wywołuje uśmiech na twarzy widza. Mam nadzieję, że jej perypetie, postawy i problemy będą także w kolejnych odcinkach bawiły oglądających „Przyjaciółki” - przyznała. Akcentowała także, co może się stać w kolejnych odcinkach: - Dorota będzie osobą niezwykle zamożną, której teoretycznie można zazdrościć wszystkiego. Jednocześnie okaże się, że w tym samym czasie może być kobietą samotną - wskazała aktorka…

O tym, dokąd zaprowadzą bohaterki serialu ścieżki życia oraz pomysły scenarzystów będzie można dowiedzieć się wiosną 2019 roku, oglądając 13. sezon serialu „Przyjaciółki” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Michał Pogodowski

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Agnieszka Sienkiewicz: Należę do tej babskiej bandy
Anita Sokołowska szczerze o alkoholu w show-biznesie
Joanna Liszowska z tajemniczym bobasem. Kto jest ojcem?
Anita Sokołowska: Inspiruje mnie styl Cate Blanchett
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…

Komentarze
© Polsat 2020