2019-02-25

„Przyjaciółki” od 28 lutego w Polsacie. Są nowi aktorzy!

0

Kto dołączył do obsady? Co wydarzy się w 13. sezonie popularnego serialu? Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od lat uwielbiają „Przyjaciółki". Co spotka Ingę, Zuzę, Ankę i Patrycję w nowej serii? Jacy nowi bohaterowie pojawią się w ich życiu?

Przez dwanaście sezonów po orbitach Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji krążyło aż dwudziestu sześciu mężczyzn! Były rozstania i powroty, rozwody i śluby, przelotne znajomości i gorące romanse. Efekty? Choćby narodziny czwórki dzieci.

Czy w trzynastym sezonie życie „Przyjaciółek” nabierze nowych barw? Dla której z nich będzie to szczęśliwa trzynastka? Jak na ich losy wpłyną nowe postaci, w które wcielą się: Tamara Arciuch, Urszula Grabowska, Łukasz Konopka i Mateusz Janicki?

Miłość między Anką (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Pawłem (Bartek Kasprzykowski) kwitnie. Dzięki wsparciu żony mąż wziął się w garść, wyszedł z nałogu alkoholowego, odzyskał prawo do wykonywania zawodu i ponownie jest wziętym adwokatem. Para zaprzyjaźniła również się z nowymi sąsiadami - zgraną parą: Marianną (Urszula Grabowska) i Piotrem (Adam Cywka). Anka i Paweł są przekonani, że już nic im nie grozi. Los postanowił jednak zadrwić z małżeństwa Strzeleckich i postawił na drodze Pawła kobietę, dla której mąż Anki stracił głowę.

Zuza (Anita Sokołowska) przez pół roku walczyła z chorobą nowotworową w Nowym Jorku. Dzięki eksperymentalnej terapii i świetnemu lekarzowi Chrisowi (Łukasz Konopka) pokonała raka i może wrócić do męża i synów. Kosztowne leczenie było możliwe dzięki Jankowi (Marek Bukowski) i jego nowej wspólniczce Darii (Tamara Arciuch), która nabyła udziały w jego w salonie samochodowym. Czy nowi bohaterowie skomplikują życie Zuzie i Jankowi?

Patrycja (Joanna Liszowska) na nowo ułożyła sobie życie z Wiktorem (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska). Rodzinną sielankę Patrycji może w każdej chwili zepsuć pojawienie się biologicznej matki dziewczynki. Czy Wiktor pozwoli Wice widywać dziecko? Czy Patrycja może zaufać kobiecie, która chciała ją zabić?

Inga (Małgorzata Socha) nie jest już kurą domową z nadwagą. Razem z Dorotą prowadzi nowoczesny salon kosmetyczny. Wróciła do formy i rzuciła się w wir internetowych randek. Zdaje sobie jednak sprawę, że książę na białym koniu raczej na nią nie czeka. Na portalu randkowym poznaje Maksa (Mateusz Janicki). Co wyniknie z tej znajomości? Czy Inga wejdzie w układ bez zobowiązań? A może się zakocha i ponownie będzie chciała założyć rodzinę?

W ciągu pół roku wiele zmieniło się także w życiu Doroty (Agnieszka Sienkiewicz), która jest obecnie bogatą wdową i z powodzeniem zarządza firmą. Dostała ją w spadku po mężu. Przebojowa kobieta zawsze cieszyła się dużym powodzeniem u mężczyzn. Teraz obawia się, że panowie mogą kochać nie ją, lecz jej pieniądze. Traci jednak czujność, gdy poznaje Marcina (Mateusz Rzeźniczak)…

W trzynastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpią kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Roma Gąsiorowska. Wśród nowych postaci obok Tamary Arciuch, Urszuli Grabowskiej, Łukasza Konopki i Mateusza Janickiego pojawią się również: Adam Cywka i Mateusz Rzeźniczak.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska.

Nowy sezon zadebiutuje 28 lutego w Polsacie i będzie emitowany przez dwanaście tygodni w czwartki o godzinie 21:10. Wszystkie najnowsze odcinki serialu można obejrzeć w IPLA.TV. Widzowie mogą również śledzić losy bohaterek, korzystając z nowego pakietu dostępnego w IPLA.TV: „Przyjaciółki - sezon 13”. Dzięki niemu użytkownicy serwisu po raz pierwszy mogą obejrzeć wszystkie 12 odcinków nowego sezonu serialu przed ich emisją w telewizji. Pakiet kosztuje 20 złotych. Znajdują się w nim również pozostałe sezony bez reklam oraz materiały zakulisowe.

Przyjaciółki od 28 lutego w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Nicole Bogdanowicz: Wiek nie jest przeszkodą w związku
„Przyjaciółki”: Nie możemy doczekać się nowego sezonu!
Agnieszka Sienkiewicz: Należę do tej babskiej bandy
Anita Sokołowska szczerze o alkoholu w show-biznesie
Joanna Liszowska z tajemniczym bobasem. Kto jest ojcem?
Anita Sokołowska: Inspiruje mnie styl Cate Blanchett
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…

Komentarze
© Polsat 2020