2018-10-26

„World of Dance - Polska”: Krok bliżej do nagrody głównej

0

Poznaliśmy ostatnich uczestników, którzy dostali się do półfinałów. Kto z nich zaprezentował się najlepiej na parkiecie „World of Dance - Polska” i weźmie udział w kolejnym etapie tanecznego show? Czym zaimponowali jurorom?

Pierwszy pojedynek rozegrał się pomiędzy formacjami: East Side Crew kontra DNA Squad.

- To na pewno doświadczeni tancerze. Oni nie spoczywają na laurach - mówiła o rozpoczynającym odcinek składzie Olga Kalicka.

- Każdy z was mógłby być tutaj solistą i świetnie sobie radzić - skomentował występ Michał Malitowski. - Emanuje z was braterska, ziomalska energia - dodała Edyta Herbuś. Jak poszło konkurencji? - Wasz pokaz robi duże wrażenie - ocenił „Roofi”.

Punkty? East Side Crew - 94.3, DNA Squad - 89.

Agnieszka i Grzegorz wybrali na swoich rywali Treblers. - Będzie to pojedynek szybkich stóp - żartowało rodzeństwo.

Półtorej minuty dla tria. - Bardzo się cieszę, bo z jednej strony jesteście wierni swojemu stylowi, z drugiej pojawiło się tyle nowych elementów - opisała wrażenia zdumiona Edyta Herbuś.

Czy boogie-woogie przebiło irlandzki step? - Rytmicznie, lekko, z humorem - „Roofi” skomentował drugi wykon. - Swingowanie na ekranie na najwyższym światowym poziomie. Brawo! - podkreślił Michał Malitowski.

Cherubińscy otrzymali 92.7 punktów, Treblers 85.3.

Formacja La Familia zdecydowała się zmierzyć z Be Over Boogie. Dziewczyny z Polski zostały ocenione dość wysoko. - Bardzo mi się podobało. Był czas, by wgryźć się w wasz klimat - chwaliła wykon Edyta Herbuś.

Włosi nie dali jednak za wygraną. - Uwielbiam wasz styl, sposób poruszania się, poczucie humoru. Mogłabym was oglądać bez końca - mówiła jurorka.

Noty: La Familia - 93.3, Be Over Boogie - 85.3.

Zmiana klimatu na parkiecie „World of Dance - Polska”. Duet Sara i Kamil powalczył o miejsce w półfinale z Janą i Jakubem. Gorąca salsa drugiej z par porwała jurorów do zabawy. - Fajny ten miks. Jana masz w sobie dojrzałość - ocenił czeski duet Michał Malitowski. - Bardzo lubię wasz oryginalny styl - dodała Edyta Herbuś.

Co zatem z ognistym paso doble rywali? - Dla mnie to nie była tylko esencja tańca towarzyskiego, ale esencja tańca w parze - ocenił „Roofi”.

Sara i Kamil zdobyli 96 punktów! Jana i Jakub 88.3.

Kolejny pojedynek w kategorii dorośli. Kasia i Stefano postanowili, że ich rywalem będzie Cezary Borowik. - Nie wiem co się wydarzyło, ale wolałam wasz pierwszy występ. Byliście dziś osobno - skomentowała występ pary nieco zawiedziona Edyta Herbuś.

Czy chłopak wypadł lepiej? - Technicznie byłeś doskonały, ale czegoś mi zabrakło - oceniła jurorka.

A na tablicy wyświetliło się: Kasia i Stefano - 93.7, Cezary Borowik - 90.3.

Czas na pojedynek niezwykle utalentowanych dziewczyn. Żeńska formacja Lil D zmierzyła się z Junior Wena Squad. Drugi z girlsbandów zachwycił jury. - Ogólnie rzecz biorąc podobało mi się - wskazał członek Fair Play Crew. - Nie zauważyłem żadnych fake’ów, tylko dobrą energię - kontynuował.

Jak poszło tancerkom z Ukrainy? - Jesteście świetnie przygotowane. Jak maszyny, jak roboty, które są perfekcyjne w swoich ruchu - komplementowała Edyta Herbuś.

Średnia ocen dla Lil D to 86, a dla Junior Wena Squad 89.7.

Ostatnia bitwa na parkiecie „World of Dance - Polska”. Wyjątkowo zmierzyło się w niej aż trzech uczestników: Czarek Jereczek, Julia i Tomek oraz Kaja i Krystian.

Chłopak przyłożył się do swojego występu. - Świetnie się zaprezentowałeś - zaczął swoją ocenę Michał Malitowski. - Dla mnie twój ruch jest bardzo organiczny, naturalny - wtórowała mu Edyta Herbuś.

Pierwsza z par dorównywała poziomem. - Technicznie świetna cha-cha - oceniła młodych tancerzy jurorka.

Jak wypadł ostatni duet? - Wszystko super, jednak zwracam wam uwagę na to, aby interpretować utwór, który prezentujecie - doradził uczestnikom „Roofi”.

A zwycięzca to… Czarek - 87, Julia i Tomek - 87.3, Kaja i Krystian - 88.7.

Znamy już komplet półfinalistów, ale walka o nagrodę główną dopiero się rozpoczyna! Pierwsza edycja „World of Dance - Polska” wchodzi na jeszcze wyższy poziom.

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 7

World of Dance - Polska w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
„World of Dance - Polska”: Oto kolejni półfinaliści
„World of Dance - Polska”: Czas pojedynków i trudnych decyzji
„World of Dance - Polska”: Breakdance odkryty na nowo
Michał Malitowski spotkał przyjaciółkę w „World of Dance”
„World of Dance - Polska”: Oto taneczna następczyni Beyoncé?
Edyta Herbuś wybrała się w cudowną podróż marzeń
Olga Kalicka z „World of Dance - Polska” już po… weselu
„World of Dance - Polska”: Kto oczarował jurorów?

Komentarze
© Polsat 2020