2018-10-20

Ale challenge! My3 kontra zespół 4Dreamers

Popularny boysband był gościem w programie Julki, Natki i Gefi. Co działo się podczas wyjątkowego spotkania dwóch zespołów? Jak przebiegało spotkanie trzech dziewczyn i czterech chłopaków w programie „My3”?

4Dreamers istnieją od niedawna, ale już zdążyli zapisać się na kartach historii polskiego popu. Boysband ma na swoim koncie takie przeboje jak „Sekret” i „Drugi raz”. W maju wydali długo oczekiwaną debiutancką płytę, która znalazł się na szóstym miejscu listy OLiS. Jakub, Maksymilian, Mateusz i Tomasz byli supergośćmi na kanapie u Julki, Natki i Gefi.

Dziewczyny z My3 sprawdziły na ile chłopcy - spędzający ze sobą wiele godzin podczas wyjazdów, koncertów i wywiadów - znają się prywatnie. - Czy Tomek woli truskawki czy maliny? Jakie jest ulubione danie Kuby? - trio zadawało wiele pytań. Jak wypadli 4Dreamers w tym zabawnym quizie o przyjaźni?

Boysband opowiedział także o tym jak pracują. - Na próbach szlifujemy te piosenki, które już są gotowe. Nowe numery nagrywamy w studio i to wygląda trochę inaczej - tłumaczył jeden z członków grupy. Zespół podkreślił, jak ważni są dla nich fani z całej Polski.

W trakcie przyjemnej rozmowy Julka, Natka i Gefi zaprosiły 4Dreamers do bitwy zespołów. Kto wygrał nietypowy pojedynek?

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
Anna Wyszkoni z córką Polą w programie „My3”
My3 spotkały się z główną bohaterką serialu „Soy Luna”
„My3”: Magda Bereda i jej tajemnica sukcesu w internecie
Kasia Dziurska w „My3”: Raz w tygodniu jem słodycze i ćwiczę!
„My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!