2018-10-13

Anna Wyszkoni z córką Polą w programie „My3”

Znana wokalistka opowiedziała o początkach swojej kariery. W rozmowie z Julką, Natką i Gefi wspominała pierwszą piosenkę oraz zespół Łzy. Czy jej córka Pola podąża podobną drogą? O co jeszcze zapytały gości specjalnych dziewczyny z My3?

Śpiewa, pisze teksty piosenek, komponuje, a nawet spróbowała swoich sił w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym dotarła do finału. Anna Wyszkoni to niekwestionowana gwiazda na polskiej scenie. W której ze wspominanych aktywności zawodowych czuje się najlepiej? - W śpiewaniu. Tą drogą idę już dwadzieścia dwa lata, więc jest to też dowód na to, że właśnie to wychodzi mi najlepiej - odpowiedziała piosenkarka.

Czy talent artystki odziedziczyła także jej córka Pola? - Lubi śpiewać, lubi scenę - ujawniła dumna mama. - Ma różne dni. Czasami się bardziej wstydzi, czasami mniej. Lubi towarzyszyć mi w podróżach na koncerty, lubi to życie na walizkach, hotelowe - kontynuowała Anna Wyszkoni. Sama przyznała, że marzyła o karierze wokalistki już od dzieciństwa, ale rozważała także inną opcję. - Miałam w głowie plan B. Chciałam być nauczycielką matematyki - przyznała z uśmiechem.

Tradycyjnie dziewczyny z My3 przygotowały challenge dla gościa. Czy Anna Wyszkoni odgadła, co znajdowało się w pudełku?

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
My3 spotkały się z główną bohaterką serialu „Soy Luna”
„My3”: Magda Bereda i jej tajemnica sukcesu w internecie
Kasia Dziurska w „My3”: Raz w tygodniu jem słodycze i ćwiczę!
„My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!