2018-09-01

Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!

W programie okazało się w jaki sposób gwiazda łączy muzykę ze sportem. Wokalistka znana z takich przebojów jak „W stronę słońca”, „Prosta sprawa” czy „T-shirt” opowiedziała dziewczynom z supergrupy My3 o pasji bez której nie może żyć.

155 centymetrów wzrostu, długie włosy i wielki głos. Mała dziewczyna o wielkiej odwadze. Kocha muzykę, ale ostatnio jej wielkim hobby jest również kickboxing! W jaki sposób Ewelina Lisowska zainteresowała się sportem polegającym na zadawaniu ciosów pięścią oraz kopnięciach?

- To pasja, która narodziła się przy kręceniu mojego klipu do piosenki „Zrób to” - powiedziała piosenkarka, przy okazji wskazując, że ta dyscyplina nie jest tylko dla mężczyzn. - Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy mogą uprawiać kickboxing. Nie ma żadnych przeciwwskazań - podkreśliła i wymieniła największe zalety. - Ten sport jest strasznie fajny. Jak wychodzę na scenę, to czuję, że jestem w dobrej formie. Mam tyle energii, że jestem w stanie roznieść godzinny koncert - przyznała w rozmowie z Natką, Julką i Gefi.

 

Artystka w programie „My3” zdradziła również, że od najmłodszych lat marzyła o tym, aby zostać piosenkarką. Realizacja planu wymagała od niej dyscypliny, zorganizowania i samozaparcia, ponieważ musiała łączyć szkołę normalną z nauką w szkole muzycznej. Nie była prymusem. - Najlepiej wybrać sobie jedną dziedzinę i w niej być najlepszym - stwierdziła Ewelina Lisowska. Też tak uważacie? Jaka jest Wasza największa pasja?

„My3” w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!