2018-09-22

„My3”: Magda Bereda i jej tajemnica sukcesu w internecie

Najpopularniejsza piosenkarka na YouTube w programie Julki, Gefi i Natki. Dziewczyny z My3 porozmawiały z Magdą Beredą o tym, jak rozpocząć przygodę z muzyką w sieci oraz wytłumaczyły widzom czym są covery i mash-upy.

Piosenkarka z pomysłem na siebie, która uczyniła ze swojego kanału na YouTube muzyczną potęgę. Jej poczynania w sieci obserwuje ponad pół miliona osób. Magda Bereda porywa swoim talentem całe rzesze dzieciaków i nastolatek. - To wszystko zaczęło się tak mega niewinnie, bo nie wiedziałam, że ludzie mogą mnie tam znaleźć i posłuchać jak śpiewam - tłumaczyła. - Zaczęło się od pierwszego coveru, który wrzuciłam - dodała. To wystarczyło!

„Despacito” w wersji zaprezentowanej przez Magdę Beredę odtworzono już prawie 5 milionów razy. Nie jest to jednak kolejny zwykły cover popularnego przeboju Luisa Fonsiego. Dziewczyna, stawiając na kreatywność i oryginalność, postanowiła nagrać utwór z… polskim tekstem!

W przygotowaniu słów do tego typu miksów pomagają jej widzowie i słuchacze. - Piszą komentarze, a ja układam z nich piosenkę - wyjaśniła. My3 pochwaliły ją za dobór wersów, a w szczególności za niepowtarzalne rymy.

W programie nie mogło zabraknąć challenge’u. Magda Bereda miała za zadanie ułożyć nietypową piosenkę ze zdań wypowiedzianych przez obecne w studio dzieci. To była dla niej łatwizna!

Czy to znaczy, że wschodząca gwiazda jest dobra z języka polskiego w szkole? - W gimnazjum miałam „piątkę”, później było nieco gorzej, zaczęły się schody i było trudniej - przyznała. - Dużo zależy od nauczyciela i jego podejścia - dodała.

My3 poprosiły ją również o kilka rad dotyczących rozpoczęcia działalności w sieci. - To nie jest trudne. Wystarczy odpalić kamerkę - śmiała się Magda Bereda. - Trzeba mieć dużo energii i chęci - wskazała.

Na koniec tego wyjątkowego spotkania youtuberka przygotowała niespodziankę. Zaprezentowała mash-up złożony z największych przebojów trio. - Świetnie się z Tobą śpiewa - cieszyły się prowadzące show. Jak wyszło?

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
Kasia Dziurska w „My3”: Raz w tygodniu jem słodycze i ćwiczę!
„My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!