2018-09-15

„My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?

Nastoletnia gwiazda o drodze na szczyt i walce ze słabościami. Wokalistka przypomniała początki swojej kariery i udzieliła kilku porad osobom, które chcą przełamać swoje lęki. Co jeszcze działo się w programie „My3” podczas spotkania Roxi Węgiel z Julką, Natką i Gefi?

Ma zaledwie 13 lat, a już zdążyła zafascynować swoją osobą i wielkim głosem samą Edytę Górniak. To właśnie będąc w drużynie największej diwy polskiej muzyki udało jej się wygrać popularne talent show, a później podpisać kontrakt z wytwórnią. Skąd to zamiłowanie do śpiewania? - Wszystko zaczęło się dosyć nietypowo, bo na obozie judo w Chorwacji - ujawniła Roksana. To właśnie tam dziewczynka wykonała utwór „My Cyganie” i zachwyciła skromną publiczność. Po powrocie do Polski porozmawiała z mamą i obie uznały, że to najwyższa pora, aby zapisać się na profesjonalne zajęcia śpiewu.

Roxi przyznała, że choć ma już doświadczenie w pracy z mediami, wciąż jest trochę nieśmiała i pracuje nad tym, żeby to zmienić. Zdarzają się jednak momenty, w których przestaje być zupełnie onieśmielona. - Na scenie czuję się jak ryba w wodzie - przyznała. - Najważniejsze jest to, żeby się nigdy nie poddawać, mimo wszelkich porażek. Warto uwierzyć w siebie i pokonać ten strach - poradziła.

Na koniec spotkania My3 przygotowały specjalny muzyczny challenge dla siebie i nowej koleżanki. Dziewczyny musiały zaśpiewać tekst wylosowanej piosenki do zupełnie innej melodii. Jak Roxi poradziła sobie z wykonaniem popularnego utworu dla dzieci „Wlazł kotek na płotek”? A musiała zaprezentować go w rytm własnej ballady „Żyj”!

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
IPLA.TV: Roksana Węgiel o Edycie Górniak i singlu „Żyj”
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!