2018-09-07

Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie

Popularna modelka o budowaniu pewności siebie i poczuciu własnej wartości. Jednym z gości specjalnych programu „My3” była uczestniczka ostatniej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Renata Kaczoruk, która doskonale wie, jak przezwyciężyć swoje kompleksy i z powodzeniem zamienić swoje wady w zalety.

Jest nie tylko modelką, ale także aktorką, tancerką i melomanką. Przy 183 cm wzrostu, długość jej nóg wynosi 112 cm. Trudno w to uwierzyć, ale to lepszy wynik od samej Ani Rubik! - Jesteś najwyższą osobą, jaką poznałam w swoim życiu! - powiedziała Julka z My3, która wraz z Natką i Gefi prowadzi program.

Gwiazda opowiedziała o tym, jak wzrost wpłynął na jej życie, zwłaszcza w latach, kiedy była nastolatką. Czuła się gorsza, gdy odstawała od swoich rówieśniczek. - Nagle stałam się gigantem. Było mi z tym bardzo ciężko i do tej pory bywa. Myślę, że nie dotyczy to tylko mnie, ale każdej osoby. Pracujemy nad swoim poczuciem wartości codziennie - przekonywała.

Jak zatem poradziła sobie z problemem? - Dla mnie kluczowym momentem była przygoda z modelingiem - zdradziła. - Do siedemnastego roku życia wstydziłam się założyć spódnicę, odsłonić nogi… Masa bardzo dobrych ludzi, osób które zajmują się modelkami, pozwoliła mi uwierzyć, że to, że jestem tak chuda i tak wysoka jest piękne - tłumaczyła.

Renata Kaczoruk jako modelka pojawiła się na największych wybiegach m.in. w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Fotografowie i styliści, z którymi miała okazję współpracować, na nowo zbudowali w niej pewność i akceptację siebie. - Poczucie wartości nie zawsze jest takie samo. Trzeba o nie dbać. Trzeba je głaskać. Naprawdę ważne jest to, żeby każdy z was o nie dbał, żeby codziennie się do siebie uśmiechać - wskazał supergość „My3”. - Nie jesteśmy lalkami Barbie. Każda z nas jest inna i każda z nas ma przepiękne rzeczy wewnątrz siebie i na zewnątrz. Cała sztuka polega na tym, żeby je podkreślać, pokochać i zaakceptować - dodała.

- Wybierz siebie, inwestuj w siebie, rozwijaj w sobie to, co masz najpiękniejsze, najsilniejsze i po prostu ciesz się życiem! - podsumowała Renata Kaczoruk.

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!