2018-09-15

Kasia Dziurska w „My3”: Raz w tygodniu jem słodycze i ćwiczę!

Znana instruktorka fitness ujawniła w programie swoje nawyki żywieniowe. Czy trenerka personalna, która w „Tańcu z Gwiazdami” wraz z Tomaszem Barańskim wywalczyła drugie miejsce, jest cały czas na diecie? Kasia Dziurska rozmawiała z Julką, Natką i Gefi nie tylko o tym, co znajduje się na jej talerzu, ale także udało jej się namówić My3 na mały trening!

Cheerleaderka, wielokrotna mistrzyni świata i Polski w zawodach fitness i tancerka na medal. Kasia Dziurska żyje sportem! - Zawodowo i hobbistycznie występuję na scenie. Prezentuję swoją sylwetkę, którą wypracowuję poprzez trening siłowy i cardio - tłumaczyła gwiazda w programie „My3”. Ile czasu poświęca na pracę nad swoim ciałem? - Trenuję cztery-pięć razy w tygodniu - ujawniła.

Kasia Dziurska podkreśliła, że najlepsze efekty na siłowni przynoszą ćwiczenia, które idą w parze z odpowiednią dietą. - Jem bardzo dużo. Jajka, banany, truskawki, rybki, kurczaka, ryż, kaszę jaglaną, rodzynki, orzechy - wyliczała. Zdarzają się jednak tzw. „cheat meale”. - Raz w tygodniu jem słodycze. Bardzo lubię pizzę i burgery - zdradziła.

Po tak inspirującej rozmowie Kasia Dziurska zaprosiła dziewczyny na trening pokazowy. - To zestaw ćwiczeń, które można zrobić w domu z rodzicami - wskazała. Na początku krótka rozgrzewka, a potem m.in. bieganie w miejscu i pajacyki.

W ostatniej części spotkania czekało ją wyjątkowe zadanie, przygotowane przez prowadzące program. Kasia Dziurska musiała odpowiedzieć na kilka pytań... robiąc przysiady! Sprawdźcie, czy trenerka poradziła sobie z tym wyzwaniem.

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!