2018-10-06

My3 spotkały się z główną bohaterką serialu „Soy Luna”

Relacja dziewczyn z wyjątkowej rozmowy z aktorką Karol Sevilla. Gwiazda argentyńskiej telenoweli opowiedziała My3 o swoich początkach przygody na małym ekranie oraz o tym, jak zmieniło się jej życie w ostatnich kilku latach.

Nastolatka z Meksyku stała się rozpoznawalna dzięki głównej roli w młodzieżowej produkcji „Soy Luna”. Serial, który cieszy się tak ogromną popularnością, że potwierdzono pracę nad czwartym sezonem, to także jedna z ulubionych telenowel My3. Julka, Natka i Gefi miały okazję spotkać się i porozmawiać ze swoją idolką w Wiedniu.

Karol Sevilla ujawniła, że początki „Soy Luna” były dla niej bardzo trudne. Najpierw odbył się casting w Meksyku, w którym wzięło udział 5 tysięcy uczestników. Ona sama natomiast próbowała swoich szans już po tej wstępnej selekcji, wraz z szesnastoma innymi dziewczynami. - Zaczęłam występować w „Soy Luna”, gdy miałam piętnaście lat. Wtedy dostałam się do tego projektu i przeprowadziłam się do Argentyny - wspominała.

Zmiana otoczenia była dla niej sporym wyzwaniem. - To trudne, bo gdy przeprowadziłam się do Argentyny było dość ciężko. Poza tym, że mówili w tym samym języku hiszpańskim, było zupełnie inaczej. Wiele osób przeprowadza się do innego kraju, bo chce spełnić swoje marzenia. Sądzę, że najważniejszym jest być bardzo silnym - tłumaczyła.

Rola Luny Valente wymagała nie tylko umiejętności śpiewania czy tańca, ale także… jazdy na rolkach. - W związku z tym przez sześć miesięcy mieliśmy intensywne warsztaty. Było to sześć godzin jazdy na rolkach dziennie i jedna godzina aktorstwa, śpiewu i tańca - mówiła Karol Sevilla.

Wiele zmieniło się od czasów pierwszego odcinka „Soy Luna”. - Jest zabawnie, bo dorastasz ze wszystkimi twoimi znajomymi. Prawda jest taka, że ja dorosłam bardzo, zarówno aktorsko, jak i prywatnie. Nauczyłam się bardzo dużo o życiu w innymi kraju. Przeprowadziłam się z moją mamą i już cztery lata mieszkamy w Argentynie, więc uczymy się żyć na nowy sposób. To niewiarygodne, jak wielkie wsparcie dostaję od różnych osób na planie - opowiadała gwiazda.

Na koniec rozmowy, My3 przekazały Karol własnoręcznie przygotowaną bransoletkę. Aktorka nie kryła wzruszenia i bardzo doceniła prezent od grupy. Co jeszcze działo się w tym odcinku „My3”?

Oglądaj w IPLA.TV: „My3”

My3 w sobotę o godz. 9:15 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
„My3”: Magda Bereda i jej tajemnica sukcesu w internecie
Kasia Dziurska w „My3”: Raz w tygodniu jem słodycze i ćwiczę!
„My3”: Roxi Węgiel ma sposób na nieśmiałość. Jaki?
Renata Kaczoruk w „My3”: Nie jesteśmy lalkami Barbie
Ewelina Lisowska gościem „My3”: Śpiew i... kickboxing!
My3: Mamy dla najmłodszych mnóstwo niespodzianek!