2024-06-11

„Nasz nowy dom”: Metamorfozy z 22. sezonu programu. Wideo!

Dwadzieścia cztery odcinki i tyle samo rodzin, których życie zmieniło się na lepsze. Ekipa programu „Nasz nowy dom” pracowała w pocie czoła, a często na budowie musiała pokonywać nieprzewidziane wcześniej problemy. Zadowolenie bohaterów rekompensowało jednak wszelkie trudy. Zobacz, jak wyglądały wnętrza przed i po pięciodniowych remontach w 22. sezonie.

„Nasz nowy dom” - odcinek 301: Broncin

W pierwszym odcinku 22. sezonu ekipa pomogła pięcioosobowej rodzinie, która żyła w starym drewnianym domu. Projekt przygotowała Marta Kołdej, a pracami budowlanymi kierował Wiesław Nowobilski.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 302: Żywiec

Architektka Marta Kołdej i Wiesław Nowobilski ze swoją ekipą wyremontowali niewielkie mieszkanie w bloku dla samotnie wychowującej dwójkę dzieci pani Anny. Swoją „cegiełkę” dołożyła prowadząca Ela Romanowska, która zajęła się kwestią wymiany okien.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 303: Czechowice-Dziedzice

Mieszkanie pani Agnieszki i Jana wychowujących cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną syna Olka było zagracone i nieprzystosowane do potrzeb rodziny. Za przemianę wnętrz odpowiadali Marta Kołdej i Wiesław Nowobilski.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 304: Szczawin

Samotnie wychowująca dwójkę dzieci pani Magda nie była w stanie wyremontować własnymi siłami dużego domu, dlatego z pomocą przyszli architektka Martyna Kupczyk oraz Przemysław Oślak ze swoją ekipą.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 305: Bajdy

Plany remontowe pana Marcina przerwała choroba żony i konieczność opieki nad synem. Niezbędnym remontem domu z duszą i historią zajęli się Maciej Pertkiewicz oraz budowlańcy pod kierownictwem Przemysława Oślaka.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 306: Rąblów

Pani Agnieszka z mężem Wojciechem razem z trójką dzieci mieszkali w niebezpiecznym budynku gospodarczym przerabianym na dom. Maciej Pertkiewicz i Wiesław Nowobilski ze swoją ekipą mieli sporo pracy, ale efekty przeszły najśmielsze oczekiwania rodziny.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 307: Gałęzów

Wychowujący nastoletnią córkę pani Magdalena z mężem Arturem nie mieli środków na poprawę warunków w stuletnim domu. Remont to wynik wspólnego działania Macieja Pertkiewicza oraz budowlańców pod wodzą Przemysława Oślaka.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 308: Kobylec

W wielkopolskiej wsi do remontu był dom, w którym pożar strawił dobytek młodych rodziców, którzy każdego dnia walczą o zdrowie córeczki. Pani Klaudia i pan Cezary oraz mała Laura mogli cieszyć się z nowych wnętrz, które zaprojektował Maciej Pertkiewicz. Prac budowlanych podjęli się Przemysław Oślak i jego ekipa.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 309: Stryszów

Budynek w małopolskiej wsi początkowo był przeznaczony do rozbiórki, ale stał się domem dla trzyosobowej rodziny. Bezpieczne i przytulne miejsce dla zmagającej się z wieloma problemami zdrowotnymi pani Ani oraz jej dwóch córek stworzyli Maciej Pertkiewicz oraz Wiesław Nowobilski ze swoją ekipą.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 310: Lulin

Część poniemieckiego domu była wręcz tykającą bombą! Martyna Kupczyk oraz Wiesław Nowobilskie ze swoją ekipą sprawili, że pan Sławomir z żoną Marzeną mogą spać spokojnie, a wychowywane wspólnie dwie nastoletnie córki kobiety mogą zapraszać przyjaciół bez obaw o nieprzychylne komentarze.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 311: Radzionków

Remontem maleńkiego mieszkania zajęli się Maciej Pertkiewicz i Przemysław Oślak ze swoją ekipą. Nowy etap w życiu rozpoczęli boleśnie doświadczona przez los pani Barbara z dwójką synów oraz partnerem Michałem.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 312: Bielsko

Samotnie wychowujący nastoletniego syna pan Robert nie mógł uwierzyć po remoncie, że to ich dom. Budynek gospodarczy przeszedł kompletną metamorfozę, a zadbali o to Marta Kołdej oraz ekipa pod kierownictwem Przemysława Oślaka.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 313: Warszawa

Życie pani Pauliny w Gruzji skomplikowało się, a po powrocie do Polski rozpadło się jej małżeństwo. Mieszkaniem z dawnej epoki zajęli się Martyna Kupczyk oraz ekipa Wiesława Nowobilskiego. Teraz wychowanie małej Laury będzie zdecydowanie łatwiejsze.
Oglądaj cały odcinek w Polsat Box Go

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 314: Bielsko-Biała

- To jest katastrofa budowlana. W każdej chwili strop groził zawaleniem - mówił Przemysław Oślak o domu pani Anny, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Projektem dla pozostającej w smutku rodzinie po śmierci ukochanej mamy i babci zajęła się Marta Kołdej.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 315: Drzewociny

Dom w małej wsi z województwa łódzkiego wymagał remontu ze względu na poważną niepełnosprawność dwunastoletniego Dawida. Pani Monika i pan Dariusz razem z synem mogą się cieszyć większym komfortem. Projekt autorstwa Martyny Kupczyk wcieliła w życie ekipa Wiesława Nowobilskiego.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 316: Jeleniów

Jak przystosować mały domek do potrzeb trzypokoleniowej rodziny? Pokazali to Marta Kołdej oraz Przemysław Oślak ze swoją ekipą. Po pięciu dniach wytężonej pracy walcząca z nowotworem pani Ewa, jej córka Ewelina i dwójka wnuków rozpoczęli nowy etap w życiu.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 317: Tomaszów Mazowiecki

Los nie oszczędzał pani Natalii i pan Dawida od najmłodszych lat. Młoda para, u którego synka wykryto nowotwór oka, potrzebowała pomocy ze względu na niebezpieczeństwa czyhające w domu. Wiesław Nowobilski podczas prezentacji projektu Marty Kołdej potrzebował melisy, a pomimo pewnych problemów w trakcie remontu zakończył się on sukcesem. 
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 318: Miejska Wola

Warunki, w jakich żyli pan Zdzisław z trójką dzieci, przeraziły Macieja Pertkiewicza. Po rozwiązaniu problemów z bezpieczeństwem architekt zajął się wnętrzami, które wymagały gruntownych zmian, także, by rodzina łatwiej przeżywała żałobę po tragicznej śmierci żony i mamy. Pracami budowlanymi zajął się Przemysław Oślak ze swoją ekipą.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 319: Raciszyn

Ledwo wiążąca koniec z końcem trzyosobowa rodzina mieszkała w domu jak z horroru. Ściany budynku trawił ogromny grzyb, który zaszokował Macieja Pertkiewicza i Wiesława Nowobilskiego. Pani Bożena i jej dwójka synów teraz mogą żyć bez strachu o swoje zdrowie.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 320: Kampinos

Po wyprowadzeniu się od żony alkoholiczki pan Marcin robił wszystko, żeby trójce jego dzieci niczego nie brakowało. Ale życie w ciasnym i niefunkcjonalnym domku nie było łatwe. Dodatkowym zadaniem dla Marty Kołdej i ekipy Przemysława Oślaka było pomieszczenie zajmowane przez dziadka Grzegorza.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 321: Nowe Grabie

Ekipa Wiesława Nowobilskiego „dobiła targu” z Martą Kołdej i w zamian za niewielkie zmiany w remontowanych wnętrzach stworzyła dla pani Kamili profesjonalną pracownię fotograficzną. Samotnie wychowująca syna mama będzie mogła rozwijać się zawodowo.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 322: Jodłownik

Niestabilny dach i pokoje dzieci, które groziły zawaleniem, były najpoważniejszymi problemami domu pani Doroty i jej partnera Mateusza. W małopolskiej wsi przez pięć dni ciężko pracowali Maciej Pertkiewicz oraz Przemysław Oślak ze swoją ekipą.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 323: Chojnice

Po raz pierwszy w historii programu prowadzony przez ekipę remont stanął pod znakiem zapytania. Udało się jednak sprawić, że przeżywająca rozmaite problemy rodzina weszła do gruntownie odmienionego mieszkania. Pani Agata i jej córka Matylda nie mogły się doczekać, aby zobaczyć, co przygotowali dla nich Martyna Kupczyk i ekipa Wiesława Nowobilskiego.
Czytaj więcej i oglądaj cały odcinek!

  

„Nasz nowy dom” - odcinek 324: Bydgoszcz

Pani Paulina została oszukana przy zakupie mieszkania i nie miała możliwości, aby przeprowadzić remont własnymi siłami. Marzenie samotnie wychowującej małą Julię mamy spełnili Martyna Kupczyk oraz Przemysław Oślak ze swoją ekipą.
Oglądaj cały odcinek w Polsat Box Go

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat