2024-05-24

Maciej Pertkiewicz: Wymagający sezon, ale daliśmy radę!

Podsumowanie podwójnej 22. serii oczami architekta programu „Nasz nowy dom”. Maciej Pertkiewicz w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL opowiada o tym, jak na jego życie prywatne wpłynęła realizacja dwa razy większej liczby odcinków. Projektant zwraca też uwagę na pamiętne wyzwania remontowe, których realizacja przyniosła zarówno jemu, jak i całej ekipie, olbrzymią satysfakcję.

Dom i praca architekta
- To był ciężki sezon - zaczyna podsumowanie Maciej Pertkiewicz, przyznając, że czas nagrań wpłynął mocno na jego życie prywatne. - Realizowaliśmy dwa razy więcej odcinków, musiałem poświęcić pracy dwa razy więcej czasu. Głównie mieliśmy odcinki wyjazdowe, poza Warszawą i to niektóre bardzo daleko, więc czasu spędzonego poza domem było więcej. Ale daliśmy radę. Myślę, że po tych dziewięciu latach spędzonych w programie moja rodzina jakoś się do tego przyzwyczaiła. Ale jednak podwójny sezon daje w kość - przyznaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Pertkiewicz (@maciejpertkiewiczofficial)

Radość z pomocy
W 22. sezonie widzowie obserwowali zabawne sceny jak ta, kiedy Przemysław Oślak „wkręcił” spóźnionego architekta, czy dramatyczny obraz zniszczonego przez grzyb domu. Czy Maciej Pertkiewicz umie wskazać najbardziej pamiętny odcinek tego sezonu? - Staram się tak nie kategoryzować, bo te wszystkie projekty są dla mnie wyjątkowe. Każdy jest inny, bo każda rodzina jest inna. Ale zapadł mi w pamięć odcinek spod Ostródy, gdzie rodzina mieszkała w bardzo zadymionym domu. Musieliśmy z Przemkiem mnóstwo pracy włożyć, żeby ten dom odmienić. A właściwie odmienić rodzinę, bo byli w głębokiej traumie po śmierci mamy - wspomina 318. odcinek, który został zrealizowany we wsi Miejska Wola.

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 318:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 22. sezonu programu Nasz nowy dom w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat