2024-05-23

Andrzej Piaseczny: Podczas jubileuszu liczę na publiczność

Artysta specjalnie o występie na Polsat Hit Festiwal 2024. Częścią wydarzenia jest specjalny koncert zatytułowany „Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego”. Na scenie nie będzie sam. Co mówił o zaproszonych gościach? Jakie hity wybrał do zaśpiewania? I jak w rozmowie z POLSAT.PL ocenia dotychczasowe trzy dekady na scenie? Zobacz wideo! Transmisje z Opery Leśnej w Sopocie w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Katalog pełen przebojów
Andrzej Piaseczny zdradził, jak wyobraża sobie własny jubileusz. - Spodziewam się po tym koncercie, że państwo będziecie śpiewać i że ja będę śpiewał najmniej podczas tego koncertu - śmiał się artysta w rozmowie z POLSAT.PL. - Dobraliśmy takie piosenki, zresztą mam takie szczęście, że historycznie rzecz biorąc jest ich sporo - więcej niż te czterdzieści minut jest w stanie pomieścić. Więc myślę sobie, że gdybyście się państwo dali namówić na to, żeby przypomnieć sobie kilka moich numerów z przeszłości, to będzie więcej niż dziewięćdziesiąt pięć procent pewności, że któryś z nich usłyszycie i będzie mogli ze mną zaśpiewać - uchylił rąbka tajemnicy zapraszając widzów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Wyjątkowi goście na scenie
Piosenkarz do udziału w swoim jubileuszu zaprosił dwóch innych muzyków, którymi są kanadyjska gwiazda Matt Dusk i Kuba Badach. Skąd taka koncepcja show? - Taki gentelmen's night. To jest efekt współpracy sprzed dwóch lat, kiedy zaprosili mnie do zaśpiewania mnie z nimi piosenki „That's Life” - wspominał i snuł już plany na przyszłość: - Może za następne trzydzieści lat będziemy mogli zaśpiewać „My Way”. Wtedy już prawdopodobnie na koniec tej drogi artystycznej - żartował Andrzej Piaseczny.

Wszystko dzieje się po coś
Na początku swojej kariery Andrzej Piaseczny występował w zespole Mafia. Solowo wydał 13 płyt, w tym ostatnią świąteczną. Współpracował z takimi artystami jak Stanisław Sojka, Seweryn Krajewski, Anna Maria Jopek, Krzysztof Krawczyk czy Grzegorz Skawiński. Występował w serialu „Złotopolscy” i był jurorem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Były różne czasy. Były góry wyższe i niższe. Kilka upadków też było po drodze, ale one wszystkie są potrzebne, zawsze, jeśli człowiek ma coś w głowie poza tylko parciem do przodu. Można sobie wyciągać dobre wnioski ze swoich potknięć. A poza tym, to jeden wniosek: czas płynie tak ogromne prędko, że po prostu to jest mgnienie oka - podsumował artysta.

  

Polsat Hit Festiwal 2024: Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat