2024-04-18

„Taniec z Gwiazdami”: Dagmara Kaźmierska zrezygnowała

Uczestniczka 14. edycji ogłosiła, że musi pożegnać się z programem Polsatu. Bohaterka programów telewizyjnych ma problemy zdrowotne, które uniemożliwiły jej przygotowania do ósmego odcinka, w którym miała wystąpić razem ze swoim synem Conanem. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Kontuzje dały o sobie znać
W opublikowanym w mediach społecznościowych wideo Dagmara Kaźmierska tłumaczy swoją decyzję. - Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem - stwierdziła z humorem i opisała sytuację na treningu, w której poczuła, że nie jest w stanie kontynuować udziału w show. - Niestety z żebrem jest ogromny problem, nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero podnieść rękę - wyjaśnia. Obecny na klipie syn Conan potwierdził problemy mamy, która zmaga się z problemami z nogami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Rady od Królowej
Tańcząca w parze z Marcinem Hakielem Dagmara Kaźmierska była ulubienicą widzów i dzięki nim dotarła w 14. edycji bardzo daleko pomimo niskich not od jurorów. - Bawcie się dalej tym programem, tam są wspaniali ludzie, świetnie tańczą - powiedziała nazywana Królową bohaterka programów telewizyjnych. Dla widzów ma także i inną radę. - Dbajcie o zdrowie. Macie jedno, a chorób tysiące - podkreśliła. We wpisie na Instagramie podziękowała za głosy i wsparcie, a Polsatowi za wspaniałą przygodę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat