2024-04-14

Dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z show Polsatu?

6. odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wywołał lawinę komentarzy. W programie pozostały już tylko pary od początku bardzo wysoko oceniane przez jury i para numer 8, której dotąd nie udało się jeszcze przekroczyć pułapu 23 punktów. Jak to możliwe, że Dagmara Kaźmierska z Marcinem Hakielem przechodzą do kolejnych odcinków? Przypominamy zasady, według których liczone są głosy w programie.

Głosy jurorów i widzów
Zgodnie z regulaminem programu o awansie do następnego odcinka decydują w równym stopniu noty jurorów przyznawane oraz głosowanie widzów - poprzez sms-y i w aplikacji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Zasady punktacji
Do zaplanowanego na 14 kwietnia odcinka awansowało 6 par. Ta, która za swój taniec otrzyma od jurorów najwyższe noty, dostanie 6 punktów jurorskich. Ta, która otrzyma noty najniższe, dostanie tylko 1 punkt jurorski. Dokładnie tak samo jest z sms-ami i głosowaniem widzów w aplikacji. Para, na którą wpłynie najwięcej głosów, dostanie 6 punktów widzów. Natomiast ta z najmniejszą liczbą głosów dostanie 1 punkt widzów. Na koniec odcinka punkty jurorów i widzów są sumowane, a do kolejnego odcinka awansuje 5 pierwszych par zestawienia. W przypadku remisu, decydują głosy widzów. Przedstawiamy przykładowy rozkład głosów jury i widzów w przypadku, gdy w odcinku występują cztery pary.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat