2024-03-12

Królowe parkietu 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wideo!

Dagmara Kaźmierska i Roksana Węgiel swoimi występami budzą wielkie zainteresowanie widzów. Ich tańce są najchętniej oglądane w internecie, a wyświetlenia liczone są w milionach. Emocji dodaje fakt, że oceniający te gwiazdy jurorzy show nie gryzą się w język, a oceny potrafią być bardzo zróżnicowane. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Debiutancki taniec Roxie hitem
Roksana Węgiel po podbiciu muzycznych scen próbuje swoich sił na parkiecie, budząc wielkie zainteresowanie. Jej cha-cha do utworu Dua Lipy „Don't Start Now” cieszy się wielką popularnością na Facebooku - odtworzony został ponad 1,6 miliona razy. Klip ma także 340 tys. wyświetleń w serwisie YouTube. Para otrzymała za niego 29 punktów i usłyszała kilka mankamentów do poprawienia. Występ z drugiego odcinka - oceniony lepiej, bo na 35 punktów quickstep do przeboju „Crazy in Love” Beyoncé - odtworzony został na Facebooku blisko 900 tys. razy. Można być pewnym, ze „pęknie” kolejny milion.

Królowa życia w roli Barbie
Drugą z gwiazd, które przyciągają przed ekrany miliony, jest Dagmara Kaźmierska. Tytułowana Królową życia bohaterka programów telewizyjnych ma grono wiernych fanów, ale jej poczynania na parkiecie śledzą także inni. Walc wiedeński do piosenki „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego w serwisie YouTube ma blisko 700 tys. odtworzeń, a na Facebooku zebrał ich blisko 500 tys. Prawdziwym hitem jest jednak jej cha-cha do piosenki „Dance The Night” Dua Lipy, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Barbie”. Na Facebooku ma 2,6 miliona odtworzeń, a ich liczba szybko rośnie. Oba tańce zostały ocenione przez jury najniżej, ale drugi występ otrzymał sześć punktów więcej, a krytyczna Iwona Pavlović dostrzegła poczynione postępy.

Wyniki oglądalności programu
„Taniec z Gwiazdami” w znakomitym stylu wrócił na antenę Polsatu. Pierwsze dwa odcinki oglądało średnio niemal dwa miliony widzów. Taneczny program w nowej odsłonie zyskał między innymi nowe studio, nową oprawę, trzech nowych jurorów oraz nowego choreografa.

Stan liczby wyświetleń na 12 marca 2024.

Foto: Materiały prasowe POLSAT / AKPA / Mieszko Piętka / Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat