2024-04-15

Piotr Mróz w obronie Dagmary Kaźmierskiej. „Porywa tłumy”

Zwycięzca 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” specjalnie dla POLSAT.PL. Zobacz wideo! Piotr Mróz pojawił się na widowni siódmego odcinka tanecznego show. Aktor serialu „Gliniarze” podzielił się swoimi odczuciami, co do występów uczestników. Co mówił zdobywca Kryształowej Kuli o tym, jak ważne w programie jest wsparcie widzów? Jakie rady dał potencjalnym kandydatom do wygranej? „Dancing with the Stars” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Powrót do show
Piotr Mróz nie krył radości z powrotu do „Tańca z Gwiazdami”. - Jestem pod wrażeniem całego tego studia, troszeczkę mi to przypomina arenę gladiatorów - aktor nieprzypadkowo nawiązał do kultowego filmu. Przywołując jeden z cytatów produkcji: „Jeżeli porwiesz tłumy, zyskasz życie”, próbował wyjaśnić fenomen Dagmary Kaźmierskiej. - Wydaje mi się, że o tym trochę jest ten program. Tutaj pani Dagmara jest z każdej strony atakowana, ale mam wrażenie, tak jak dzisiaj obserwowałem to na żywo, że to jest jedyna osoba, która rzeczywiście bawi się tym programem - mówił w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Chciałbym w jakimś stopniu jej bronić, bo w mojej edycji była Sylwia Bomba, która była tytanem pracy. Pracowała czasem ciężej niż ja, a później wychodziło to, jak wychodziło, była krytykowana - wspominał i zauważył na ograniczone możliwości gwiazdy. - Po prostu na tym etapie ktoś tańczy tak i nie zatańczy „bardziej”. Tym bardziej że pani Dagmara była mocno kontuzjowana. Ja wiem, co to znaczy mieć mocną kontuzję i wiem, co to znaczy się z nią borykać - dodał.

„Najlepsi” na parkiecie?
Wizyta wywołała u aktora wiele emocji, które zapamiętał z 13. edycji. Zdobywca Kryształowej Kuli wymyślił, jak mógłby wrócić na parkiet. - Teraz oglądamy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” edycja „Najlepsi!”, a kto wie, może powstanie edycja „Taniec z Gwiazdami. Najlepsi”. Może na 35-lecie stacji byłaby to fajna taka propozycja - zastanawiał się mężczyzna. - Mam nadzieję, że jak już taka edycja powstanie, to znajdzie się tam miejsce dla mojej skromnej osoby, czego bardzo bym sobie życzył. Wtedy mógłbym znowu przeżyć to wszystko jeszcze raz - kontynuował.

Konkurencja nie istnieje
Jakich rad udzieliłby Piotr Mróz gwiazdom, które powalczą o nagrodę główną w show? - Powtarzałem to już kilkukrotnie, nie wybiegać za daleko. Nie zastanawiać się kto i jak tańczy, skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Ja wiem, że nie rywalizowałem z uczestnikami. Jedyna osoba, z którą rywalizowałem, to byłem sam ja - odpowiedział.

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat