2024-02-14

Dagmara Kaźmierska: W „Tańcu z Gwiazdami” chciałabym...

„Królowa życia” o celach, jakie sobie stawia w programie Polsatu. Dagmara Kaźmierska rusza na parkiet w 14. edycji kultowego show. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL ujawnia, czym jest dla niej to wyzwanie i którego tańca chciałaby się najbardziej nauczyć. Zdradza również, jak będzie podchodziła do opinii jurorów, zwłaszcza Iwony Pavlović. Zobacz wideo! „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Wyjść ze swojej strefy komfortu
Dagmara Kaźmierska ma pewne obawy związane z udziałem w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Jak dotrwam chociaż do drugiego odcinka... - żartuje gwiazda. Czym jest dla niej nowa przygoda? - Taniec to przekroczenie jakichś barier, możliwości, bo po wypadku, który ja miałam i z takimi uszkodzeniami nóg to jest nie lada wyzwanie - przyznaje. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w maju 2019 roku. Uczestniczka przeszła jednak odpowiednie badania sprawdzające jej obecną formę. - Doktor wyraził zgodę. Bez tego nie byłoby nawet szans - mówi.

Klasyka górą
Widzowie programu „Dagmara szuka męża”, emitowanego w stacji Super Polsat oraz w Polsacie, doskonale znają temperament gwiazdy. Bizneswoman ma jednak nadzieję, że na parkiecie odkryje zupełnie inną wersję samej siebie. - Chciałabym się nauczyć walca. Piękny taniec - komentuje.

Legendarne miejsce
- Poczuć magię tego miejsca, to jest niesamowite. Człowiek widział to tylko w telewizji, ten parkiet, tę oprawę, jury, a teraz nagle tam stanie. To już jest stres dla mnie - ujawnia Dagmara Kaźmierska. W jaki sposób będzie podchodzić do opinii sędziów? - Moja babcia uwielbiała „Czarną Mambę”. Mówiła: to jest babka z klasą! Zanim Iwona Pavlović zacznie mnie oceniać, to chyba dostanę zawału, no ale jakoś stanę przed tym jury - śmieje się „Królowa życia”.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat