2024-02-07

Filip Chajzer: Dlaczego tu jestem? Bo nie umiem tańczyć!

Znany prezenter telewizyjny o powodach udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”. W specjalnej rozmowie dla POLSAT.PL, Filip Chajzer wyjaśnia, dlaczego zgodził się podjąć wyzwanie w wymagającym show. Swoje umiejętności taneczne ocenia nisko, gdzie zatem upatruje swoich zalet? Co jeszcze mówi o czternastym sezonie produkcji? „Dancing with the Stars” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Pragnienie sukcesu
Filip Chajzer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, dlaczego przyszedł do programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - To będzie bardzo przewrotna odpowiedź. Bo nie umiem tańczyć! Nie mam o tańcu zielonego pojęcia - przyznaje znany prezenter. W wywiadzie dla POLSAT.PL pokazał, jak sam twierdzi, jedyny ruch, który potrafi wykonać. Brak umiejętności nie zniechęcił dziennikarza. Podobną sytuację miał z licencją lotniczą, którą ostatecznie wyrobił. - Kocham wyzwania. Jestem bardzo ambitnym człowiekiem. Ta niewiedza pcha mnie do przodu - przyznaje.

Wybuchowy charakter
Popularny prezenter jest pełen optymizmu przed ekspresową nauką tańca. - Mam nadzieję, że ten ukryty bardzo głęboko talent zostanie przez kogoś wydobyty - komentuje Filip Chajzer. Uczestnik czternastej edycji tanecznego show mówi otwarcie, że z jego charakterem przyswajanie wiedzy nie przyjdzie łatwo, ale wierzy, że partnerka sprosta wymagającemu zadaniu i przy tym wszystkim oboje będą się dobrze bawić. Jakie cechy powinna mieć wymarzona instruktorka? - Musi mieć na maksa dużo cierpliwości. To musi być dobry pedagog - odpowiada.

Jakie jeszcze pozytywne strony dostrzega u siebie Filip Chajzer? Czego widzowie mogą się spodziewać po 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”?

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat