2024-02-02

Maciej Musiał: Czas na chwilę zabawy w legendarnym show

Specjalnie dla POLSAT.PL aktor mówi o udziale w programie „Taniec z Gwiazdami”. Zdradza, dlaczego zgodził się być uczestnikiem, a także ocenia swoje dotychczasowe umiejętności. Jakie ma związki z tańcem i który sposób na taneczne zabawy preferuje? Co Maciej Musiał mówi o potencjalnej partnerce do treningów i występów? „Dancing with the Stars” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Chwytać każdą okazję
Maciej Musiał ma na koncie wiele ról telewizyjnych i filmowych. Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia zbierał także doświadczenie jako prezenter. Dlaczego przyjął propozycję udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? - Żyje się raz! Ten program jest legendarny. Pewnie od dziecka mu się przyglądałem - przyznaje w rozmowie z POLSAT.PL. - W tym roku czas na chwilę dobrej zabawy i nauczenie się kilku nowych szałowych ruchów tanecznych - śmieje się.

Praca połączona z przyjemnościami
Okazuje się, że taniec nie jest obcą materią dla Macieja Musiała. - Bardzo lubię tańczyć. Często chodzę do SPATIF-u na dancingi. Sam też organizuję w swojej kawiarni Cafe Pląs w Warszawie takie dancingi z muzyką na żywo, z orkiestrami - opowiada. - To się głównie dzieje w wakacje. Te koncerty są darmowe, przychodzi bardzo dużo mieszkańców Warszawy. Sam bardzo lubię tam być. Lubię taką muzykę na żywo, organiczną. Nie przepadam za klubami - zdradza aktor.

Nauczycielka z dobrym podejściem
W oczekiwaniu na ogłoszenia konkretnych par Maciej Musiał zastanawia się nad potencjalną kandydatką na trenerkę. - Spędzimy ze sobą bardzo dużo czasu, więc fajnie byłoby gdybyśmy mieli podobne poczucie humoru - mówi. Do wyzwania podchodzi bez presji. - Dzisiaj czuję, że jestem tu dla przygody i fajnie by było gdyby ta osoba, z którą będę tańczył, też miała takie podejście. Nie, że koniecznie musimy wygrać, za wszelką cenę. Żeby w tej naszej rywalizacji było trochę luzu - podsumowuje.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.