2024-04-18

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka znów w show Polsatu

Para dostała szansę po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej. Uczestniczka odeszła z programu z przyczyn zdrowotnych, a produkcja złożyła propozycję powrotu parze numer 3, która jako ostatnia odpadła z tanecznego show. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka przyjęli propozycję i wystąpią w 8. odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę 21 kwietnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Roszada na parkiecie
Zgodnie z regulaminem show w przypadku, gdy ktoś rezygnuje, do programu ma prawo wrócić uczestnik, który odpadł w ostatnim odcinku. Krzysztof Szczepaniak otrzymał propozycje powrotu i przyjął ją. W zaplanowanym na 21 kwietnia odcinku widzowie zobaczą go na parkiecie razem z Sarą Janicką. Para rozpoczęła treningi w czwartek. W niedzielny wieczór duet wykona rumbę, a w tercecie z narzeczoną aktora Olą zatańczy też walca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Podobne sytuacje z przeszłości
Nie jest to pierwszy przypadek powrotu do programu. W 4. edycji „Tańca z gwiazdami” z powodu kontuzji stopy z show wycofała się Anna Cieślak. Na jej miejsce przywrócono Ewelinę Lisowską, która w parze z Tomaszem Barańskim ostatecznie wygrała program. W 11. edycji, gdy Bogan Kalus i Lenka Klimentova trafili na kwarantannę ze względu na zakażenie koronawirusem, ich miejsce w programie zajęli Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Życzenia zdrowia
Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji - pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat