2024-03-29

Święta Anny Dereszowskiej. Bliscy, aktywność i... pecynek

Aktorka planuje tradycyjną Wielkanoc w rodzinnym gronie. Czego nie może zabraknąć? Znana widzom Polsatu między innymi z serialu „Lulu” artystka opowiedziała o tym jak spędzi w tym roku święta. Dlaczego wybiera odpoczynek w niewielkim gronie? Co podaje na stół i dlaczego woli skromną tradycyjną kuchnię Anna Dereszowska opowiedziała specjalnie POLSAT.PL.

Świąteczne plany
W tym roku Anna Dereszowska planuje rodzinne święta. - Wielkanoc spędzimy u nas na Mazurach. Będziemy mogli tam pojechać całą bandą, z czego ogromnie się cieszę, bo ostatnio miałam mało czasu, żeby tam przebywać. Jako ta najbliższa rodzina pięcioosobowa potrzebujemy czasu dla siebie, chociaż na pewno będą teściowie, a może przyjedzie jeszcze ktoś z przyjaciół - mówi aktorka.

Odpoczynek, ale w ruchu
Jako fanka aktywności fizycznej Anna Dereszowska ma nadzieję na otwarcie sezonu rowerowego w świąteczny weekend. - Na pewno będzie sportowo, bo już się umówiliśmy na konie, na rowery, na crossy. Więc fajny czas - podsumowuje.

Tradycyjnie i z umiarem
Aktorka przez serial „Lulu” kojarzona ze słodkimi wypiekami zdradziła też, co znajdzie się na jej świątecznym stole. - Wychodzę z założenia, że to nie jest czas, że trzeba nagotować straszliwie, a potem część rzeczy wyrzucić albo mrozić i już nigdy do tego nie wracać. Jedzenia będzie na pewno tyle ile trzeba, kilka skromnych, ale tradycyjnych dań, w tym potrawa ze Śląska Cieszyńskiego, która u nas zawsze na Górnym Śląsku była, mianowicie pecynek, czyli takie ciasto drożdżowe na słono z wędlinami.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat