2024-03-27

Dzień Disneya 2024 w Polsacie. Zobacz szczegółowy program

Już 1 kwietnia widzowie Polsatu mogą przenieść się w magiczny świat filmów i muzyki wytwórni Disneya. Od wczesnych godzin porannych na antenie stacji hity uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych: „Zaplątani”, „Aladyn”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Zwierzogród” oraz premierowo „Nasze magiczne Encanto”. Zwieńczeniem tego dnia jest muzyczne widowisko „Disney. Koncert spełnionych życzeń”. To prawdziwa uczta dla wszystkich fanów Disneya!

Zaplątani (godz. 6:50) - animowany musical inspirowany baśnią braci Grimm. Najbardziej poszukiwany (a jednocześnie najbardziej czarujący) bandyta w całym królestwie, Flynn Rajtar (w polskiej wersji językowej Maciej Stuhr), szuka schronienia w tajemniczej wieży, gdzie - ku swemu zdumieniu - spotyka Roszpunkę (Julia Kamińska), bystrą nastolatkę obdarzoną niezwykłą mocą w postaci długich na dwadzieścia metrów, magicznych złotych włosów! Niebawem ten zaskakujący duet wyruszy w fantastyczną podróż obfitującą w nieoczekiwane wyzwania i komiczne perypetie… W filmie usłyszymy nominowaną do Oscara piosenkę „I See the Light” / „Kiedy jesteś tu”.

  

Aladyn (godz. 9:15) - zapierająca dech w piersiach aktorska adaptacja klasycznej animacji to ekscytująca opowieść o uroczym złodziejaszku Aladynie, dzielnej księżniczce Dżasminie oraz Dżinie, od którego może zależeć przyszłość ich obojga. W filmie, w reżyserii Guya Ritchiego, zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym Willa Smitha w roli niesamowitego Dżina, Menę Massouda jako nieustraszonego Aladyna i Naomi Scott w roli pięknej i odważnej księżniczki Agrabahu - Dżasminy.

  

Vaiana: Skarb oceanu (godz. 11:50) - Walt Disney Animation Studios przedstawia, pełną przygód historię o nieustraszonej nastolatce, która chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć zagubioną wyspę. Po drodze Vaiana (Weronika Bochat) spotyka niegdyś potężnego pół-boga imieniem Maui (Igor Kwiatkowski) i rozpoczynają wspólną żeglugę pełną przezabawnych przygód i spotkań z ogromnymi potworami morskimi i bezlitosnymi przeciwnościami losu. W czasie swej podróży Vaiana odkrywa jedną rzecz, której zawsze poszukiwała - swoje Ja.

  

Zwierzogród (godz. 14:15) - jeden z największych hitów kinowych wszech czasów, nominowana do Oscara animacja Disneya z 2017 roku w kategorii: Najlepszy długometrażowy film animowany i nagrodzona Złotym Globem 2017 jako najlepszy film animowany. Zwierzogród to współczesna metropolia, ale nie można pomylić jej z żadnym innym miastem, bo zamieszkują ją wyłącznie zwierzęta. Tutaj nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tu zostać, kimkolwiek chcesz.

  

Nasze magiczne Encanto (godz. 16:40) - premiera w Polsacie! Film przedstawia historię niezwykłej rodziny Madrigal, która mieszka w kolumbijskich górach w magicznym domu, w cudownym miejscu zwanym Encanto. Magia Encanto spływa na każde dziecko w rodzinie, obdarzając je unikalnym darem: od niezwykłej siły po moc uzdrawiania. Każde dziecko poza jednym - Mirabel. Gdy dziewczynka odkrywa, że magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, decyduje jako jedyny „zwykły” członek rodziny Madrigal, że to ona może być jej ostatnią nadzieją.

  

„Disney. Koncert spełnionych życzeń” (godz. 20:00) - zwieńczeniem tego dnia jest wyjątkowe widowisko, w którym największe filmowe przeboje wykonują między innymi Sara James, Edyta Górniak, Roxie Węgiel, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny czy Oskar Cyms. Widzowie usłyszą najpiękniejsze utwory z takich filmów jak „Kopciuszek”, „Mała syrenka”, „Kraina lodu”, „Zaplątani”, „Król Lew” i najnowszej produkcji Walt Disney Animation Studios „Życzenie”.

  

1 kwietnia 2024 roku zapraszamy na Dzień Disneya w Telewizji Polsat!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat