2024-03-29

Agnieszka Sienkiewicz: Dzień zaczynam piosenkami Disneya

Aktorka mówi o ulubionych animacjach i utworach, które codziennie śpiewa z córkami. W Poniedziałek Wielkanocny Polsat zaprasza widzów na Dzień Disneya, w którym zaprezentuje najpiękniejsze produkcje oraz specjalny „Koncert spełnionych życzeń”. O filmach i piosenkach, które ceni najbardziej, mówi gwiazda serialu „Przyjaciółki” Agnieszka Sienkiewicz. Dzień Disneya w poniedziałek 1 kwietnia w Polsacie.

Na dobry początek dnia
Wielkanoc to tradycyjnie Dzień Disneya w Polsacie, ale jak zdradza Agnieszka Sienkiewicz, gość koncertu „Disney. Koncert spełnionych życzeń”, w jej rodzinie każdy dzień wiąże się z tymi kultowymi animacjami. - Ja mam dwie dziewczynki. To są księżniczki od dziecka wychowane na bajkach Disneya. Codziennie na pobudkę włączamy składankę piosenek z filmów - opowiada aktorka serialu „Przyjaciółki”.

Ukochane melodie
Na dźwiękach piosenek z bajek wychowały się całe pokolenia. Czego słucha to najmłodsze? - Teraz to płyta „Życzenie”, na której jedną z piosenek śpiewa pięknie Ania Dereszowska i „Encanto”. Ale moje córki znają wszystkie. Ja znam wszystkie! - zapewnia, dodając, że słucha i śpiewa piosenki razem z córkami. - Czasami łapię się na tym, że dojeżdżam z Łodzi do Warszawy i całą drogę słuchałam piosenek Disneya, bo się automatycznie włączyły - mówi.

Dzień Disneya 2024
W Poniedziałek Wielkanocny Polsat zaprezentuje między innymi bajki „Zaplątani”, „Aladyn”, „Vaiana. Skarb oceanów”, „Zwierzogród” i premierowo „Nasze magiczne Encanto”. Które z filmów Disneya najbardziej urzekły Agnieszkę Sienkiewicz? - Bardzo lubię „Krainę lodu” i „Vaianę”. Generalnie wolę te bajki, które pokazują model dziewczyny walecznej, nie tej, której jedynym celem jest zdobycie księcia, tylko takiej, która sama sobie w życiu radzi i jest motorem działań. „Nasze magiczne Encanto” też jest podobne - dodaje aktorka.

  

Święta aktywne i rodzinne
W domu aktorki szykują się święta pod znakiem Disneya. Jaki przebieg będzie miał ten szczególny czas? - Tuż przed Wielkanocą wyjedziemy w góry, mamy tam swoje miejsce, a ma być bardzo ładnie. Mam nadzieję, że uruchomimy rowery. Później w Łodzi u jednej babci, a potem jedziemy na Mazury do drugich dziadków - zdradza Agnieszka Sienkiewicz.

  

Dzień Disneya w poniedziałek 1 kwietnia w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat